Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

Plan zimowych przygotowań Unii

• autor: Redakcja, 2018-11-30 20:08

Dziesięć zimowych sparingów

Piłkarze Unii od poniedziałku przebywają na urlopach. 15.grudnia spotkają się na świątecznym spotkaniu, a miesiąc później, czyli 15.stycznia (wtorek) 2019 roku rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej. W zimowym okresie biało-niebiescy rozegrają dziesięć sparingów.

W czasie zimowych przygotowań drużyna Unii będzie miała dyspozycji janikowskie obiekty takie jak: boisko „Orlik 2012”, hala widowiskowo-sportowa, siłownia oraz basen. Ponadto w lutym biało-niebiescy korzystać będą z pełnowymiarowego boiska ze sztuczną nawierzchnią w Barcinie.

Kliknij na „więcej” i poznaj sparingpartnerów Unii.

Jesień 2018: O każdym słów kilka

• autor: Redakcja, 2018-11-30 17:13

O każdym słów kilka

Tradycyjnie, jednym z kolejnych etapów podsumowań jest materiał z cyklu "O każdym słów kilka". Kilka dni temu poznaliście jesienne liczby każdego z zawodników. Teraz kolej, aby zobaczyć krótki opis poszczególnych piłkarzy, którzy w zakończonej niespełna tydzień temu rundzie zajęli pierwsze miejsce w tabeli. Zapraszamy do lektury.

Kliknij na "więcej".

Kibice uczcili 60-lecie KS Unia Janikowo

• autor: Redakcja, 2018-11-30 16:54

Kibice uczcili 60-lecie

W minioną sobotę, czyli w dniu ostatniego meczu Unii w jubileuszowym roku 2018, Kibice biało-niebieskich uczcili 60-lecie KS Unia Janikowo pięknym pokazem pirotechnicznym, który rozpoczął się punktualnie o symbolicznej godzinie 19:58.

Należą się dla nich wielkie brawa za zorganizowanie tego wydarzenia, które upamiętniło jubileuszowy rok, który był dla nas niezwykle udany ze względu na wyjście z kryzysu i utrzymanie się w IV lidze w poprzednim sezonie oraz zajęcie pierwszego miejsca na koniec rundy jesiennej obecnych rozgrywek. Mamy nadzieję, że nowy rok będzie dla Dumy Kujaw jeszcze lepszy, czego życzymy wszystkich sympatykom, jak i sobie.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno