|
dzisiaj: 1883, wczoraj: 1465
ogółem: 4 364 072
statystyki szczegółowe
LATO 2019
Przychodzą:
- Adam Konieczny (napastnik - Mieszko Gniezno)
- Dawid Radomski (pomocnik - Mieszko Gniezno)
- Damian Garstka (obrońca - Victoria Września)
- Paweł Mądrzejewski (pomocnik - Unia Solec Kujawski)
- Gracjan Goździk (pomocnik - Mieszko Gniezno)
-
Odchodzą:
- Tomasz Polehojko (napastnik - oficjalne zakończenie kariery)
- Adrian Balwierz (bramkarz - przerwał grę ze względu na pracę)
- Damian Pawelski (bramkarz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)
_____________________________________________________________________________
WIOSNA 2019 - w takcie rundy wiosennej
Przyszli: Damian Łozowicz (napastnik - Unia Janikowo - juniorzy), Dawid Pietrykowski (napastnik - Unia Janikowo - juniorzy), Ernest Hulisz (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Tomasz Polehojko (napastnik - bez klubu; ostatnio Kujawianka Strzelno)
Odeszli: Wiktor Nowaczyk (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Jakub Rusznica (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy).
_____________________________________________________________________________
ZIMA 2019
Przyszli: Marcin Dworacki (obrońca - FC Gierle - Belgia), Bartłomiej Czaplewski (pomocnik - bez klubu; poprzednio Piast Złotniki Kujawskie), Martin Romanek (pomocnik - Polonia Bydgoszcz), Wojciech Lewandowski (pomocnik - Sportis Łochowo), Filip Gałązka (obrońca - Zagłębie Piechcin), Wiktor Nowaczyk (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Wojciech Springer (pomocnik - Pomorzanin Toruń), Jakub Jaszcz (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy).
Odeszli: Hubert Oblizajek (Anker Wismar - Niemcy), Mateusz Szałek (pomocnik - Adelovs IK - Szwecja), Kamil Nytko (pomocnik - przerwał grę), Damian Michalski (obrońca - Unia Solec Kujawski), Rafał Kubacki (pomocnik - Polonia Bydgoszcz), Kamil Woroniecki (pomocnik - Pomorzanin Toruń), Joachim Nowacki (pomocnik - Noteć Łabiszyn), Damian Jankowski (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy).
_____________________________________________________________________________
LATO 2018
Przyszli: Hubert Oblizajek (obrońca - Start Warlubie), Mateusz Szałek (pomocnik - Unia Solec Kujawski), Filip Hartwich (obrońca - Elana Toruń - wypożyczenie), Kamil Nytko (pomocnik - Unia Solec Kujawski), Damian Pawelski (bramkarz - UKS SMS Łódź - wypożyczenie), Damian Michalski (obrońca - Unia Solec Kujawski), Maciej Mysiak (obrońca - Elana Toruń), Filip Jagielski (pomocnik - Pogoń Mogilno), Rafał Kubacki (pomocnik - Polonia Bydgoszcz), Kamil Woroniecki (pomocnik - Elana Toruń - wypożyczenie), Kamil Kuropatwiński (pomocnik - Kujawianka Izbica Kujawska), Joachim Nowacki (pomocnik - Noteć Łabiszyn), Adrian Balwierz (bramkarz - Cuiavia Inowrocław), Dawid Jendrzejewski (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Damian Jankowski (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy).
Odeszli: Dawid Pieszak (pomocnik - Cuiavia Inowrocław - wypożyczenie), Natan Zniszczol (pomocnik - Zawisza Bydgoszcz), Martin Romanek (pomocnik - Polonia Bydgoszcz), Marcin Zaleski (pomocnik - BOSiR Dąb Barcin), Damian Łozowicz (napastnik - Unia Janikowo - juniorzy), Oleksandr Lytviak (obrońca - Cuiavia Inowrocław - wypożyczenie), Dariusz Lewandowski (napastnik - koniec kariery; trener Legia Strzelce), Dawid Bocian (pomocnik - Legia Chełmża), Nataniel Wikarski (bramkarz - Zootechnik Kołuda Wieka), Kacper Śmigielski (bramkarz - Zootechnik Kołuda Wielka - wypożyczenie), Damian Lewandowski (pomocnik - BOSiR Dąb Barcin), Filip Gałązka (obrońca - Zagłębie Piechcin - wypożyczenie), Tomasz Ciesielski (oficjalne zakończenie kariery).
_____________________________________________________________________________
WIOSNA 2018 - w takcie rundy wiosennej
Przyszli: Oleksandr Lytviak (obrońca - przywrócenie do kadry), Kacper Śmigielski (bramkarz - Unia Janikowo - juniorzy), Filip Gałązka (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Tomasz Ciesielski (obrońca - bez klubu; zgłoszony na ostatnią kolejkę w celu oficjalnego zakończenia kariery).
Odeszli: Oleksandr Lytviak (obrońca - rozwiązanie umowy).
________________________________________________________________________
ZIMA 2018
Przyszli: Damian Brończyk (obrońca - Noteć Gębice - powrót z wypożyczenia), Nataniel Wikarski (bramkarz - Zootechnik Kołuda Wielka - powrót z wypożyczenia), Oleksandr Lytviak (obrońca - FC Liubotyn - Ukraina), Martin Romanek (pomocnik - Chemik Bydgoszcz - juniorzy - wypożyczenie), Mateusz Poczwardowski (obrońca - Unia Solec Kujawski), Dawid Bocian (pomocnik - Lech Rypin).
Odeszli: Kacper Wróblewski (pomocnik - Goplania Inowrocław - wypożyczenie), Paweł Radaszewski (obrońca - zakończył grę - kontuzja), Filip Żurawski (pomocnik - zakończył grę), Kacper Kumor (pomocnik - zakończył grę), Damian Jankowski (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Wiktor Nowaczyk (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Kacper Śmigielski (bramkarz - nie wznowił treningów), Filip Gałązka (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Jakub Frąckowiak (bramkarz - Noteć Łabiszyn), Dawid Deresiewicz (pomocnik - Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Kaczmarek (obrońca - zakończył grę).
____________________________________________________________________________
JESIEŃ 2017 - w takcie rundy jesiennej
Przyszli: Przemysław Kędziora (napastnik - Sokół Kleczew), Kacper Śmigielski (bramkarz), Damian Łozowicz (napastnik), Damian Jankowski (obrońca), Wiktor Nowaczyk (obrońca), Kamil Stawicki (pomocnik), Filip Gałązka (pomocnik) - wszyscy Unia Janikowo - juniorzy.
Odeszli: Patryk Siwek (bramkarz - Legia Strzelce - wypożyczenie), Martin Nowicki (pomocnik - Goplania Inowrocław - wypożyczenie), Maciej Sirko (obrońca - zakończył grę)
_______________________________________________________________________
LATO 2017
Przyszli: Robert Tomaszewski (bramkarz - Noteć Łabiszyn), Radosław Kanik (obrońca / pomocnik - Unia Solec Kujawski), Mateusz Kaczmarek (obrońca - ostatnio bez klubu; Unia Janikowo), Dawid Pieszak (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Jakub Rusznica (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Filip Żurawski (obrońca - Zdrój Ciechocinek), Jakub Frąckowiak (bramkarz - UKS SMS Włocławek - juniorzy), Kacper Wróblewski (pomocnik - Jaguar Gdańsk).
Odeszli: Damian Brończyk (obrońca - Noteć Gębice - wypożyczenie), Krzysztof Stodólski (bramkarz - Zootechnik Kołuda Wielka - wypożyczenie), Filip Gałązka (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Artur Olszanowski (pomocnik - zakończył grę), Tomasz Oczkowski (obrońca - zakończył grę), Piotr Ćwierz (obrońca - zakończył grę), Norbert Karpiński (obrońca - Zootechnik Kołuda Wielka), Patryk Jurkiewicz (obrońca - Cuiavia Inowrocław), Patryk Straszewski (napastnik - Zawisza Bydgoszcz), Paweł Krupiński (napastnik - zakończył grę).
________________________________________________________________________
ZIMA 2017
Przyszli: Kacper Kumor (pomocnik - bez klubu; ostatnio Cuiavia Inowrocław), Natan Zniszczol (pomocnik - Chemik Bydgoszcz - juniorzy), Artur Olszanowski (pomocnik - Unia Solec Kujawski - wypożyczenie), Patryk Jurkiewicz (obrońca - Gopło Kruszwica - wypożyczenie).
Odeszli: Piotr Łabuszyński (napastnik - Piast Kołodziejewo - wypożyczenie), Mariusz Szablewski (obrońca - Unia Janikowo - juniorzy), Dawid Pieszak (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Adrian Wysocki (pomocnik - zakończył grę - kontuzja), Hubert Prosianowski (pomocnik - Gopło Kruszwica - wypożyczenie), Wiktor Kaźmierczak (pomocnik - Gopło Kruszwica - wypożyczenie).
W przypadku pewnych transferów, nazwisko zawodnika widnieje w kolorze: zielonym - przyjście lub czerwonym - odejście. Kolorem czarnym zaznaczone są wszelkiego rodzaju spekulacje.
___________________________________________________________________________________
JESIEŃ 2016 - w takcie rundy jesiennej
Przyszli: Piotr Ćwierz, Tomasz Gilas, Mariusz Szablewski - obrońcy; Filip Gałązka, Dawid Pieszak - pomocnicy (wszyscy z juniorów).
___________________________________________________________________________________
LATO 2016
Przyszli: Patryk Straszewski (napastnik - bez klubu; ostatnio Unia), Patryk Siwek (bramkarz - Football Academy Szamotuły/Sokół Szamocin).
Odeszli: Mikołaj Kruszka (pomocnik - zawiesił grę), Marcin Sadecki (napastnik - kontuzja), Mariusz Szablewski (obrońca - juniorzy), Tomasz Gilas (obrońca - juniorzy), Filip Gałązka (pomocnik - juniorzy), Dawid Pieszak (pomocnik - juniorzy), Paweł Krupiński (napastnik - juniorzy), Nataniel Wikarski (bramkarz - Noteć Gębice), Damian Ojczenasz (pomocnik - Zootechnik Kołuda Wielka), Tomasz Woźniak (bramkarz - nie został zgłoszony do rozgrywek).
___________________________________________________________________________________
WIOSNA 2016 - w takcie rundy wiosennej
Przyszli: Adrian Wysocki (pomocnik - bez klubu; powrót zza granicy), Filip Gałązka (pomocnik - juniorzy), Tomasz Gilas (obrońca - juniorzy), Wiktor Kaźmierczak (pomocnik - juniorzy), Paweł Krupiński (napastnik - juniorzy), Dawid Pieszak (pomocnik - juniorzy).
___________________________________________________________________________________
ZIMA 2016
Przyszli: Piotr Łabuszyński (napastnik - Piast Kołodziejewo), Hubert Prosianowski (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy)
Odeszli: Adrian Wysocki (pomocnik - wyjazd za granicę), Kacper Kumor (pomocnik - Cuiavia Inowrocław), Michał Maksim (napastnik - zakończenie gry; kontuzja), Patryk Straszewski (napastnik - nie wznowił treningów), Dawid Porszke (bramkarz - wyjazd za granicę).
________________________________________________________________________
LATO 2015
Przyszli: Nataniel Wikarski (bramkarz - Błyskawica Broniewice - powrót z wyp.)
Odeszli: Dawid Pieszak (pomocnik - Unia Janikowo - juniorzy), Dawid Pindel (obrońca - zakończył grę)
___________________________________________________________________________________
ZIMA 2015
Przyszli: Damian Brończyk (obrońca - Piast Kołodziejewo), Patryk Straszewski (napastnik - bez klubu; ostatnio Pogoń Mogilno), Krzysztof Stodólski* (bramkarz - KS Unia Janikowo - juniorzy), Mariusz Szablewski* (obrońca - KS Unia Janikowo - juniorzy)***, Dawid Pieszak* (pomocnik - KS Unia Janikowo - juniorzy)*** w trakcie rundy wiosennej.
Odeszli: Nataniel Wikarski (bramkarz - Błyskawica Broniewice - wypożyczenie), Patryk Karpiński (obrońca - Zootechnik Kołuda Wielka - wypożyczenie), Łukasz Dolatowski (bramkarz - zakończył treningi).
____________________________________________________________________________
LATO 2014
Przyszli: Marcin Sadecki (napastnik - KS Unia Janikowo - juniorzy), Łukasz Dolatowski (bramkarz - bez klubu; ostatnio MLKS Unia Janikowo), Adrian Wysocki (napastnik - ostatnio LZS Kościelec Kujawski; transfer Notecianka Pakość), Mikołaj Plewa (pomocnik - ostatnio Pogoń Mogilno; transfer Zawisza Bydgoszcz), Paweł Radaszewski (obrońca - KS Unia Janikowo - juniorzy), Kacper Kumor (pomocnik - KS Unia Janikowo - juniorzy), Tomasz Oczkowski (obrońca - KS Unia Janikowo - juniorzy), Mikołaj Kruszka (pomocnik - ostatnio KS Unia Janikowo - w trakcie rundy jesiennej).
Odeszli: Krystian Kubiaczyk (obrońca - zakończył grę - w trakcie rundy wiosennej), Jacek Łukomski (pomocnik - oficjalnie zakończenie kariery piłkarskiej), Mikołaj Kruszka (pomocnik - zakończył grę z powodu wyjazdu na studia), Bartosz Stawicki (obrońca - zakończył grę), Mateusz Kaczmarek (obrońca - zakończył grę).
____________________________________________________________________
ZIMA 2014
Przyszli: Krystian Kubiaczyk (obrońca - bez klubu - ostatnio Piast Kołodziejewo), Damian Ojczenasz (pomocnik - KS Unia - juniorzy), Dawid Pindel (pomocnik - KS Unia - juniorzy), Bartosz Stawicki (obrońca - KS Unia - juniorzy), Jacek Łukomski (pomocnik - bez klubu - ostatnio MLKS Unia Janikowo; zgłoszony do rozgrywek na ostatni mecz, aby oficjalnie zakończyć karierę).
Odeszli: Adrian Napierała (napastnik - zakończenie gry - w trakcie rundy jesiennej), Dariusz Modliński (obrońca - zakończenie gry), Mateusz Biernacki (bramkarz - zakończenie gry), Kamil Powała (napastnik - zakończenie gry), Jakub Walentowicz (bramkarz - zakończył grę), Janusz Humaj (obrońca - koniec kariery), Krzysztof Stodólski (bramkarz - Zawisza Bydgoszcz /juniorzy/), Piotr Serwach (pomocnik - zakończenie gry - kontuzja).
_____________________________________________________________________________________
LATO 2013
Zawodnicy zgłoszeni do rozgrywek: Tomasz Woźniak (bramkarz - KS Unia Janikowo - juniorzy), Dariusz Modliński (obrońca - Kujawianka Strzelno), Janusz Humaj (obrońca - bez klubu; poprzednio Kujawy Markowice), Patryk Karpiński (obrońca - Zootechnik Kołuda Wielka), Krzysztof Wiśniewski (obrońca - Kujawianka Strzelno), Mateusz Kaczmarek (pomocnik - bez klubu; poprzednio Błyskawica Broniewice), Dawid Deresiewicz (pomocnik - Kujawianka Strzelno), Michał Maksim (napastnik - bez klubu; poprzednio Gopło Kruszwica), Adrian Napierała (napastnik - bez klubu; poprzednio MLKS Unia II Janikowo), Dominik Jelonek (napastnik - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo), Marcin Zaleski (pomocnik - FC Golden Paw - Anglia), Jakub Walentowicz (bramkarz - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo - juniorzy), Mateusz Biernacki (bramkarz - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo - juniorzy), Martin Nowicki (pomocnik - Kujawianka Strzelno), Maciej Sirko (obrońca - Noteć Łabiszyn), Damian Lewandowski (pomocnik - Kujawy Markowice), Mikołaj Kruszka (pomocnik - Gopło Kruszwica), Norbert Karpiński (obrońca - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo - juniorzy), Kamil Powała (napastnik - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo - juniorzy), Jakub Losik (obrońca - KS Unia Janikowo - juniorzy), Dariusz Lewandowski (napastnik - Piast Złotniki Kujawskie), Piotr Serwach (pomocnik - bez klubu; poprzednio Błyskawica Broniewice), Nataniel Wikarski (bramkarz - Zootechnik Kołuda Wielka), Dawid Porszke (bramkarz - bez klubu; poprzednio MLKS Unia Janikowo - juniorzy - w trakcie rundy jesiennej), Krzysztof Stodólski (bramkarz - KS Unia Janikowo - juniorzy).
III liga » kujawsko-pomorsko-wielkopolska | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 18 |
Ostatnia kolejka 17 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|