KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

CERTYFIKAT

Certyfikacja PZPN - RKS Okęcie Warszawa

 

 

 

 

Sponsorzy

Herb Janikowa – Wikipedia, wolna encyklopedia

buttons

CIECH Soda Polska S.A.

buttons

Podziękowanie dla firmy Montostal Janikowo - KS Unia Janikowo

Podziękowania dla firmy Broster - KS Unia Janikowo

buttons

buttons

buttons

buttons

Plotino&Grafit - Home | Facebook

BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT, firma budowlana, budowa mieszkań, bloków  mieszkalnych, osiedli - Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

 

Zostań Unitą

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 9 gości

dzisiaj: 98, wczoraj: 837
ogółem: 3 672 755

statystyki szczegółowe

Logowanie

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Tomasz Kowalczuk
Tomasz Kowalczuk 1413 minut
2. Przemysław Kędziora
Przemysław Kędziora 1401 minut
3. Damian Garstka
Damian Garstka 1399 minut
4. Gracjan Goździk
Gracjan Goździk 1295 minut
5. Piotr Jakubowski
Piotr Jakubowski 1260 minut
6. Konrad Syldatk
Konrad Syldatk 1260 minut
7. Dawid Radomski
Dawid Radomski 1244 minut
8. Patryk Urbański
Patryk Urbański 1126 minut
9. Filip Hartwich
Filip Hartwich 923 minut
10. Jakub Losik
Jakub Losik 720 minut
11. Maciej Mysiak
Maciej Mysiak 569 minut
12. Miłosz Dziurzyński
Miłosz Dziurzyński 549 minut
13. Adam Konieczny
Adam Konieczny 460 minut
14. Gracjan Fabiszewski
Gracjan Fabiszewski 270 minut
15. Dominik Kowalski
Dominik Kowalski 158 minut
16. Mateusz Rumiński
Mateusz Rumiński 91 minut
17. Ernest Hulisz
Ernest Hulisz 77 minut
18. Mikołaj Jabłkowski
Mikołaj Jabłkowski 67 minut
19. Dominik Jelonek
Dominik Jelonek 22 minut
20. Jan Szczutkowski
Jan Szczutkowski 10 minut

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOŚwit Skolwin Szczecin
UNIA JANIKOWO 0:2 Świt Skolwin Szczecin
2020-11-21, 13:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Flota Świnoujście 0:3 Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska 1:1 Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń 0:0 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia 1:1 KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew 1:2 Gryf Wejherowo
UNIA JANIKOWO 0:2 Świt Skolwin Szczecin
Pogoń II Szczecin 6:1 Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno 0:7 Unia Swarzędz
Jarota Jarocin 2:1 GKS Przodkowo
Elana Toruń 6:0 Chemik Police
Górnik Konin 0:3 Radunia Stężyca

Statystyki drużyny