KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 812, wczoraj: 1090
ogółem: 2 178 331

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz - JESIEŃ 2018

Terminarz meczów o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej

RUNDA JESIENNA – SEZON 2018 / 2019

Kolejka

Data

Dzień

Godz.

Mecz

1

11.08.2018

SOBOTA

16:00

Cuiavia Inowrocław - Unia

2

15.08.2018

ŚRODA

17:30

Unia – Kujawiak Kowal

3

18.08.2018

SOBOTA

16:00

BKS Bydgoszcz - Unia

4

25.08.2018

SOBOTA

17:00

Unia – Włocłavia Włocławek

5

1.09.2018

SOBOTA

12:00

Wisła Nowe - Unia

6

8.09.2018

SOBOTA

17:00

Unia – Pogoń Mogilno

7

15/16.09.2018

 

 

Unia Gniewkowo - Unia

8

22.09.2018

SOBOTA

14:00

Unia – Lech Rypin

9

29.09.2018

SOBOTA

15:00

Kujawianka Izbica Kujawska - Unia

10

6/7.10.2018

 

 

Polonia Bydgoszcz - Unia

11

13.10.2018

SOBOTA

15:00

Unia – Sparta Brodnica

12

20.10.2018

SOBOTA

15:00

Notecianka Pakość - Unia

13

27.10.2018

SOBOTA

14:00

Unia – Unia Solec Kujawski

14

3.11.2018

SOBOTA

13:00

Pomorzanin Toruń – Unia

15

10.11.2018

SOBOTA

12:00

Unia – Orlęta Aleksandrów Kujawski

16

17/18.11.2018

 

 

Legia Chełmża - Unia

17

24.11.2018

SOBOTA

12:00

Unia – Chełminianka Chełmno

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOLech Rypin
UNIA JANIKOWO   Lech Rypin
2018-09-22, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOPogoń Mogilno
UNIA JANIKOWO 2:3 Pogoń Mogilno
2018-09-08, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 8
UNIA JANIKOWO - Lech Rypin
Polonia Bydgoszcz - Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica - Unia Gniewkowo
Notecianka Pakość - Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski - Wisła Nowe
Pomorzanin Toruń - Włocłavia Włocławek
Orlęta Aleksandrów Kujawski - BKS Bydgoszcz
Legia Chełmża - Kujawiak Kowal
Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław

Wyniki

Ostatnia kolejka 7
Unia Gniewkowo UNIA JANIKOWO
Chełminianka Chełmno 2:1 Polonia Bydgoszcz
Cuiavia Inowrocław 2:0 Legia Chełmża
Kujawiak Kowal 1:4 Orlęta Aleksandrów Kujawski
BKS Bydgoszcz 1:2 Pomorzanin Toruń
Włocłavia Włocławek 4:1 Unia Solec Kujawski
Wisła Nowe 1:4 Notecianka Pakość
Pogoń Mogilno 3:1 Sparta Brodnica
Lech Rypin 1:3 Kujawianka Izbica Kujawska

Statystyki drużyny