KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 884, wczoraj: 1882
ogółem: 2 049 506

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz - WIOSNA 2018

Terminarz meczów o mistrzostwo IV ligi kujawsko-pomorskiej

RUNDA WIOSENNA – SEZON 2017 / 2018

Kolejka

Data

Dzień

Godz.

Mecz

18

18.03.2018

NIEDZIELA

12:00

Lider Włocławek - Unia

19

24.03.2018

SOBOTA

12:00

Unia - Lech Rypin

20

31.03.2018

SOBOTA

12:00

Naprzód Jabłonowo Pom. - Unia

21

07.04.2018

SOBOTA

15:00

Unia - Kujawianka Izbica Kuj.

22

14.04.2018

SOBOTA

16:00

Cuiavia Inowrocław - Unia

23

20.04.2018

PIĄTEK

17:00

Unia - Chemik Bydgoszcz

24

28.04.2018

SOBOTA

16:00

Legia Chełmża - Unia

25

01.05.2018

WTOREK

17:00

Unia - Chełminianka Chełmno

26

05.05.2018

SOBOTA

17:00

Sparta Brodnica - Unia

27

12.05.2018

SOBOTA

17:00

Unia - Kujawiak Kowal

28

19.05.2018

SOBOTA

17:00

Pogoń Mogilno - Unia

29

26.05.2018

SOBOTA

12:00

Unia - Wisła Nowe

30

31.05.2018

CZWARTEK

11:00

Polonia Bydgoszcz - Unia

31

03.06.2018

NIEDZIELA

17:00

Unia - Start Warlubie

32

09.06.2018

SOBOTA

17:00

Notecianka Pakość - Unia

33

16.06.2018

SOBOTA

17:00

Sokół Radomin - Unia

34

23.06.2018

SOBOTA

17:00

Unia - Orlęta Aleksandrów Kuj.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO   Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Sokół RadominUNIA JANIKOWO
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
2018-06-16, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 34
UNIA JANIKOWO - Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość - Sokół Radomin
Start Warlubie - Lider Włocławek
Wisła Nowe - Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal - Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica - Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno - Legia Chełmża

Wyniki

Ostatnia kolejka 33
Sokół Radomin 1:7 UNIA JANIKOWO
Legia Chełmża 2:0 Notecianka Pakość
Chemik Bydgoszcz 0:1 Chełminianka Chełmno
Cuiavia Inowrocław 1:0 Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska 9:2 Kujawiak Kowal
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:5 Pogoń Mogilno
Lech Rypin 2:4 Wisła Nowe
Lider Włocławek 2:5 Polonia Bydgoszcz
Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 Start Warlubie

Statystyki drużyny