Najlepszy piłkarz rundy jesiennej to:

INFORMACJA DLA MEDIÓW

Akredytacje na sezon 2016/2017

Media, które chcą uczestniczyć w meczach pierwszej drużyny KS Unia Janikowo w sezonie 2016/2017 proszone są o złożenia wniosku o przyznanie akredytacji. Dokument ten można otrzymać na cały sezon lub tylko na dany mecz. Przyznawaniem akredytacji zajmuje się rzecznik prasowy Klubu - Mateusz Serwach.

Wnioski prosimy kierować drogą elektroniczną na adres - serwach.m@gmail.com. Szczegółowe informacje można uzyskać dzwoniąc do rzecznika prasowego Klubu - Mateusza Serwacha pod numer tel. - 796 795 055. We wniosku należy wpisać imię i nazwisko dziennikarza, który będzie reprezentował dane media. Akredytacje będą przyznawane na cały sezon (mecze ligowe i pucharowe) lub na poszczególny mecz.

Wnioski na akredytacje na cały sezon prosimy składać do 18.sierpnia 2016 roku, z kolei wnioski na akredytacje na poszczególny mecz można składać w tygodniu poprzedzającym dane spotkanie.

Jednocześnie informujemy, iż po każdym meczu odbędą się konferencje prasowe, w których będą uczestniczyć trenerzy obu drużyn.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOChełminianka Chełmno
UNIA JANIKOWO 5:0 Chełminianka Chełmno