KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

CERTYFIKAT

Certyfikacja PZPN - RKS Okęcie Warszawa

 

 

 

 

Sponsorzy

Herb Janikowa – Wikipedia, wolna encyklopedia

buttons

CIECH Soda Polska S.A.

buttons

Podziękowanie dla firmy Montostal Janikowo - KS Unia Janikowo

Podziękowania dla firmy Broster - KS Unia Janikowo

buttons

buttons

buttons

buttons

Plotino&Grafit - Home | Facebook

BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT, firma budowlana, budowa mieszkań, bloków  mieszkalnych, osiedli - Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz

 

 

 

 

 

 

 

Zostań Unitą

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 22 gości

dzisiaj: 198, wczoraj: 837
ogółem: 3 672 855

statystyki szczegółowe

Logowanie

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
10  LZS Grochowiska Księże Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
10  AF Brzoza LZS Jadowniki 17:00
10  Iskra Zamość-Rynarzewo Noteć II Łabiszyn 17:00
10  Sportis II Łochowo UNIA II JANIKOWO 17:00
Noteć II Łabiszyn UNIA II JANIKOWO 17:00
LZS Jadowniki Iskra Zamość-Rynarzewo 17:00
Promień Szczepanowo AF Brzoza 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski Olimpia Dąbrowa 17:00
Hutnik Tur Sportis II Łochowo 17:00
Olimpia Dąbrowa Hutnik Tur 17:00
LZS Grochowiska Księże Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
Iskra Zamość-Rynarzewo Promień Szczepanowo 17:00
UNIA II JANIKOWO LZS Jadowniki 17:00
Sportis II Łochowo Noteć II Łabiszyn 17:00
LZS Jadowniki Noteć II Łabiszyn 17:00
Promień Szczepanowo 2:1 UNIA II JANIKOWO zobacz ›
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:5 AF Brzoza zobacz ›
Hutnik Tur 4:4 LZS Grochowiska Księże zobacz ›
Olimpia Dąbrowa 1:4 Sportis II Łochowo zobacz ›
LZS Grochowiska Księże Olimpia Dąbrowa 17:00
AF Brzoza 13:0 Hutnik Tur zobacz ›
Iskra Zamość-Rynarzewo 1:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
Noteć II Łabiszyn 0:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
Sportis II Łochowo 15:0 LZS Jadowniki zobacz ›
Promień Szczepanowo 3:2 LZS Jadowniki zobacz ›
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:5 UNIA II JANIKOWO zobacz ›
Hutnik Tur 1:6 Iskra Zamość-Rynarzewo zobacz ›
Olimpia Dąbrowa 1:5 AF Brzoza zobacz ›
LZS Grochowiska Księże 4:8 Sportis II Łochowo zobacz ›
AF Brzoza 8:3 LZS Grochowiska Księże zobacz ›
Iskra Zamość-Rynarzewo 3:3 Olimpia Dąbrowa zobacz ›
UNIA II JANIKOWO 3:1 Hutnik Tur zobacz ›
Noteć II Łabiszyn 4:2 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
Sportis II Łochowo 14:1 Promień Szczepanowo zobacz ›
Sparta Janowiec Wielkopolski 5:3 LZS Jadowniki zobacz ›
Hutnik Tur 2:4 Noteć II Łabiszyn zobacz ›
Olimpia Dąbrowa 2:5 UNIA II JANIKOWO zobacz ›
LZS Grochowiska Księże 1:6 Iskra Zamość-Rynarzewo zobacz ›
AF Brzoza 2:1 Sportis II Łochowo zobacz ›
Iskra Zamość-Rynarzewo 1:6 AF Brzoza zobacz ›
UNIA II JANIKOWO 6:1 LZS Grochowiska Księże zobacz ›
Noteć II Łabiszyn 0:1 Olimpia Dąbrowa zobacz ›
LZS Jadowniki 6:1 Hutnik Tur zobacz ›
Promień Szczepanowo 0:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2020-08-29 Hutnik Tur 4:5 Promień Szczepanowo zobacz ›
2020-08-29 Olimpia Dąbrowa 1:2 LZS Jadowniki zobacz ›
2020-08-29 LZS Grochowiska Księże 3:0 Noteć II Łabiszyn zobacz ›
2020-08-29 AF Brzoza 10:0 UNIA II JANIKOWO zobacz ›
2020-08-29 Iskra Zamość-Rynarzewo 1:6 Sportis II Łochowo zobacz ›

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOŚwit Skolwin Szczecin
UNIA JANIKOWO 0:2 Świt Skolwin Szczecin
2020-11-21, 13:00:00
     

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Flota Świnoujście 0:3 Bałtyk Koszalin
Polonia Środa Wielkopolska 1:1 Nielba Wągrowiec
Pomorzanin Toruń 0:0 Kotwica Kołobrzeg
Bałtyk Gdynia 1:1 KP Starogard Gdański
Sokół Kleczew 1:2 Gryf Wejherowo
UNIA JANIKOWO 0:2 Świt Skolwin Szczecin
Pogoń II Szczecin 6:1 Gwardia Koszalin
Mieszko Gniezno 0:7 Unia Swarzędz
Jarota Jarocin 2:1 GKS Przodkowo
Elana Toruń 6:0 Chemik Police
Górnik Konin 0:3 Radunia Stężyca

Statystyki drużyny