Certyfikacja PZPN - RKS Okêcie Warszawa

Podziêkowanie dla firmy Montostal Janikowo - KS Unia Janikowo

Podziêkowania dla firmy Broster - KS Unia Janikowo

BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT, firma budowlana, budowa mieszkañ, bloków  mieszkalnych, osiedli - Inowroc³aw, Toruñ, Bydgoszcz

Zostañ Unit±

Galeria zdjêæ

Brak u¿ytkowników
zalogowanych i 19 go¶ci

ogó³em: 4 392 975

statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Weekendowe granie dru¿yn m³odzie¿owych

• autor: Redakcja, 2014-03-17 15:45

Gra³y dru¿yny m³odzie¿owe

W miniony weekend swoje mecze kontrolne rozegra³y trzy dru¿yny m³odzie¿owe naszego Klubu. Mowa tutaj o trampkarzach, juniorach m³odszych i starszych. Ponadto zespó³ m³odzików bra³ udzia³ w rozgrywkach turniejowych.

W sobotê, tj. 15.03.2014 dru¿yny trampkarzy i juniorów m³odszych pojecha³y do Kruszwicy na sparingi z rówie¶nikami miejscowego Gop³a. Ci pierwsi, czyli podopieczni trenera Dariusza Lewandowskiego odnie¶li zwyciêstwo 2:0, natomiast drudzy – zawodnicy prowadzeni przez szkoleniowca Krzysztofa Wikarskiego ulegli a¿ 2:8.

Tak¿e w tym samym dniu w Cekcynie m³odzicy trenera Jana Plewy wziêli udzia³ w fina³owym turnieju „PIOTAK”. M³odzi Unici zajêli ostatecznie siódme miejsce. Rozgrywki te rozpoczê³y siê po rundzie jesiennej i trwa³y do minionego weekendu.

Natomiast w niedzielê, 16.03.2014 w Janikowie na boisku bocznym odby³ siê mecz towarzyski naszych juniorów starszych z B-klasowym Zootechnikiem Ko³uda Wielka. Kilka tygodni temu janikowianie wygrali z ligowym rywalem janikowskim seniorów. Podobnie by³o i tym razem, gdy¿ sparing zakoñczy³ siê wynikiem 5:2. W sparingu wyst±pi³o kilku zawodników zg³oszonych do pierwszej dru¿yny. Mowa tutaj o Jakubie Losiku, Dawidzie Pindlu i Damianie Ojczenaszu. Co ciekawe, na dziesiêæ minut z powodu kontuzji jednego z graczy na boisku pojawi³ siê trener, a zarazem pi³karz seniorów – Dawid Deresiewicz.

Weekendowe sparingi dru¿yn m³odzie¿owych:
- TRAMPKARZE: Gop³o Kruszwica – Unia 0:2 (bramki: Sankiewicz, Krysztofiak)
- JUNIORZY M£.: Gop³o Kruszwica – Unia 8:2 (bramki dla Unii: Pieszak, Brzóstowski - karny)
- JUNIORZY ST.: Unia – Zootechnik Ko³uda Wielka (seniorzy) 5:2 (bramki dla Unii: Kociuk 4, Biskupiak)

Najbli¿sze spotkanie

W najbli¿szym czasie zespó³ nie rozgrywa ¿adnego spotkania.

UNIA JANIKOWO¦wit Skolwin Szczecin
UNIA JANIKOWO 0:2 ¦wit Skolwin Szczecin