Wyniki drużyn młodzieżowych - weekend nr 4

• autor: Redakcja, 2014-04-13 14:25

Porażki trampkarzy i młodzików, zwycięstwo orlików

W niedzielnych meczach drużyn młodzieżowych naszego Klubu kibice mogli zobaczyć siedem goli. Cztery z nich strzelili orlicy, który jako jedyni wygrali. Porażki zanotowały zespoły trampkarzy i młodzików.

Weekendowy terminarz drużyn młodzieżowych:
13.04.2014 (niedziela), godz. 10:00 - trampkarze: Unia Janikowo – Chemik Bydgoszcz 0:2
13.04.2014 (niedziela), godz. 11:00 - orlicy: Unia Janikowo – Kujawy Markowice 4:0
13.04.2014 (niedziela), godz. 11:30 - młodzicy: Unia Janikowo – Chemik Bydgoszcz  0:1

Szczegóły dotyczące spotkań w rozwinięciu...

Trampkarze: Unia Janikowo – Chemik Bydgoszcz 0:2
Bramki: 35' Perliński Patryk, 47' Małkowski Mariusz (samobójcza)

Unia: Śmigielski - Rusznica, Małkowski, Gałązka (63' Gotowicz), Żmuda (67' Stankiewicz) - Radziejewski (36' Wojciechowski), Stawicki, Szajda, Zniszczol - Rugowski- Krysztofiak
.

Przed mecze zespół trenera Dariusza Lewandowskiego wiosną był niepokonany. Niestety dziś nie udało się podtrzymać dobrej passy i trampkarze musieli przełknąć gorycz porażki. Co ciekawe, jedną z bramek dla Chemika strzelił Patryk Perliński, były zawodnik naszego Klubu. Wynik mógłby być znacznie wyższy, ale dobrze bronił Kacper Śmigielski. Bramkarz Unii kilkukrotnie ratował swój zespół z ciężkich podbramkowych opresji. Mimo porażki, w grze zespołu trampkarzy widać poprawę. Dla przypomnienia podamy, że jesienią w Bydgoszczy przegraliśmy 1:6. Warto też wspomnieć, że jutro na testy do szkółki piłkarskiej K-PZPN Bydgoszcz wyjeżdża zawodnik trampkarzy - Sebastian Rugowski.

Orlicy: Unia Janikowo – Kujawy Markowice 4:0

W inauguracyjnym spotkaniu wiosennym orliki z Janikowa pokonali rówieśników z Markowic 4:0. Dwie bramki strzelił Ernest Hulisz, a po jednej Igor Olszewski i Michał Wojciechowski. Ciekawostką jest fakt, iż w zespole gości grały dwie dziewczyny. Jak poinformowała nas pani kierownik janikowskiej drużyny – Anna Babińska, nasi orlicy zagrali dobre spotkanie i nie pozwolili przyjezdnym na zbyt wiele. Przypomnijmy, że trenerem młodych Unitów jest Arkadiusz Zaleski.

Młodzicy: Unia Janikowo – Chemik Bydgoszcz 0:1

Młodzicy prowadzeni przez trenera Jana Plewę wciąż czekają na pierwszą strzeloną wiosenną bramkę. Po dwóch wysokich porażkach, Unia znowu nie potrafiła odnieść zwycięstwa, tym razem przegrywając minimalnie 0:1. W grze drużyny widać było jednak poprawę, zwłaszcza jeżeli chodzi o poczynania w obronie.