BUDOWNICTWO CHMIELEWSKI ZYGMUNT, firma budowlana, budowa mieszkañ, bloków  mieszkalnych, osiedli - Inowroc³aw, Toruñ, Bydgoszcz

Aktualno¶ci

Wyniki dru¿yn m³odzie¿owych - weekend nr 6

• autor: Redakcja, 2014-04-27 22:18

Emocji nie zabrak³o

Spore emocje przygotowali w ten weekend m³odzie¿owe zespo³y KS Unia Janikowo. W sobotê juniorzy m³odsi zremisowali z Elan± Toruñ 1:1, natomiast w niedzielê prawdziwy horror z happy end’em obserwowaæ mo¿na by³o podczas spotkania trampkarzy z Wd± ¦wiecie, które zakoñczy³o siê naszym zwyciêstwem 4:3. Wygrali tak¿e juniorzy starsi w meczu z Notecink± Pako¶æ (2:0). M³odzicy podzielili siê punktami remisuj±c 2:2 ze ¶wieck± Wd±, a orliki pokonali na wyje¼dzie UKS Barcin 8:4.

Weekendowy terminarz dru¿yn m³odzie¿owych:
26.04.2014 (sobota), godz. 10:00 – juniorzy m³odsi: Elana Toruñ – Unia Janikowo 1:1
27.04.2014 (niedziela), godz. 10:00 – juniorzy starsi: Unia  Janikowo – Notecianka Pako¶æ 2:0
27.04.2014 (niedziela), godz. 10:00 – trampkarze: Unia Janikowo – Wda ¦wiecie 4:3
27.04.2014 (niedziela), godz. 11:00 – orlicy: UKS Barcin  – Unia Janikowo 4:8
27.04.2014 (niedziela), godz. 11:30 – m³odzicy – Unia Janikowo – Wda ¦wiecie 2:2

Szczegó³owe opisy meczów rozwiniêciu…

Juniorzy m³odsi: Elana Toruñ – Unia Janikowo 1:1 (1:1)

Ju¿ w 3.minucie janikowianie wyszli na prowadzenie po golu zdobytym przez Mariusza Szablewskiego. Po up³ywie kwadransa gospodarze zdo³ali wyrównaæ i wynik 1:1 utrzyma³ siê do koñca meczu.

Juniorzy starsi: Unia  Janikowo – Notecianka Pako¶æ 2:0 (2:0)

W spotkaniu zagra³o dwóch zawodników bêd±cych w kadrze pierwszego zespo³u. Mowa tutaj o Dawidzie Pindlu i Damianie Ojczenaszu. Ju¿ w 1.minucie wynik otworzy³ Szymon Kociuk. Jeszcze przed pierwsz± rzut karny egzekwowany przez Ojczenasza obroni³ bramkarz z Pako¶ci. Pi³ka wysz³a na rzut ro¿ny, a po do¶rodkowaniu z naro¿nika boiska celn± g³ówk± popisa³ siê Bartosz Stawicki.

Trampkarze: Unia Janikowo – Wda ¦wiecie 4:3 (2:2)

By³ to chyba najciekawszy mecz m³odzie¿owych dru¿yn minionego weekendu. Trampakrze prowadzeni przez trenera Dariusza Lewandowskiego prowadzili 2:0, a mimo to do przerwy go¶cie zdo³ali wyrównaæ na 2:2. W drugiej po³owie pierwsi bramkê strzelili gracze ze ¦wiecia wychodz±c na prowadzenie 2:3. Na szczê¶cie wiara we w³asne umiejêtno¶ci i olbrzymie serce do gry przynios³o bia³o-niebieskich dwa zdobyte gole i zwyciêstwo 4:3.