Wypowiedzi po meczu z Notecią Łabiszyn

• autor: Redakcja, 2014-11-16 21:05

Wypowiedzi pomeczowe

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych. Po ostatnim jesiennym meczu z Notecią Łabiszyn, który dał nam zwycięstwo i przewodnictwo w tabeli, głos oprócz sztabu naszej drużyny – Jacka Łukomskiego i Eryka Woźniaka, zabrało trzech zawodników. Mowa tutaj o Dawidzie Pindlu, Macieju Sirko oraz Mikołaju Kruszce.

Jacek Łukomski (trener)
- Z nawykiem wygrywania, z chęcią strzelania bramek - chłopcy pokazali poziom gry, który prezentowali przez całą rundę. I można żałować, że już się skończyła. Spokojna zima. Choć z małym niedosytem, to zasłużona pozycja lidera. Brawo Panowie!

Eryk Woźniak (kierownik drużyny)
- Dzisiejszy mecz pokazał jak przewrotna jest piłka nożna. Dwa lata temu, kiedy wówczas działałem w MLKS Unia Janikowo miałem okazję spotkać się z Notecią Łabiszyn w rozgrywkach czwartej ligi. Wygraliśmy 4:0. Odkąd w naszym Klubie zgłosiliśmy pierwszą drużynę, najpierw latem graliśmy sparing z Notecią, a później zimą. Przed sezonem w Łabiszynie polegliśmy 3:6, zimą wygraliśmy 2:1. Teraz spotykamy się w rozgrywkach a-klasowych o punkty i nie pozostawiamy złudzeń zwyciężając 9:0. Uważam, że wynik ten pokazał, iż po ostatnich wydarzeniach w Nowej Wsi Wielkiej śmiało można powiedzieć – mamy drużynę. Drużynę przez wielkie „D”. Potrafiliśmy się podnieść i pokazać swoją wyższość. Zimę spędzimy na fotelu lidera, z czego bardzo się cieszymy.

Dawid Pindel
- Mecz od samego początku był pod nasze dyktando. Przeważaliśmy w pierwszej i drugiej połowie meczu, jednak jeszcze w pierwszej połowie Noteć mimo naszej przewagi grała w miarę skoncentrowana. W drugiej części skutecznie wykorzystaliśmy rozkojarzenie naszych przeciwników i kilkoma bramkami odebraliśmy im ochotę do gry. W dobrym stylu zakończyliśmy rundę jesienną.

Maciej Sirko
- Szczerze mówiąc wszyscy spodziewaliśmy się bardziej wyrównanego spotkania. Znam dobrze chłopaków z Łabiszyna i wiem, że stać ich na zdecydowanie lepszą grę i tego im życzę w rundzie wiosennej. My zagraliśmy jedno z lepszych spotkań w tej rundzie. Najbardziej cieszy skuteczność, która dzisiaj była na wysokim poziomie. Na koniec dodam tylko, że na półmetku mamy lidera i już go nie oddamy!

Mikołaj Kruszka
- Myślę, że wynik meczu mówi wszystko. Ważne jest, że po porażce z Burzą nie ulegliśmy presji i dzisiaj pewnie i wysoko wygraliśmy. Cieszy mnie powrót do Unii i szansa dana dzisiaj przez trenera. Dobrze jest być znowu częścią tej drużyny.