Unia - Pałuczanka Żnin 3:0 (walkower)

• autor: Redakcja, 2015-03-28 17:30

Wstyd dla gości, walkower dla Unii

Nie odbył się zaplanowany na dzisiaj mecz piętnastej kolejki a-klasowych rozgrywek. Rywalem Unii miała być Pałuczanka Żnin. Goście nie przyjechali jednak do Janikowa. Nasi zawodnicy wyszli na rozgrzewkę. Nic nie zapowiadało, że żninianie nie dotrą na janikowski stadion. W rozmowie z kierownikiem drużyny - Erykiem Woźniakiem zapewniali przyjazd. Ustalone zostały także kolory strojów obydwóch zespołów. Podopieczni trenera Jacka Łukomskiego mieli grać w czerwono-białych kostiumach, a goście w niebieskich. Na kilkanaście minut przed godziną czternastą, po telefonie naszego kierownika, goście poinformowali o tym, iż nie skompletowali składu na wyjazd. Trójka sędziowska wyprowadziła na murawę Unię, a po kwadransie czekania arbiter główny - Barbara Bednarczyk, odgwizdała niestawienie się Pałuczanki, co w konsekwencji oznacza walkowera na korzyść gospodarzy. Ostatecznie rozegrana została gra wewnętrzna. Poniżej przedstawiamy wyciąg z protokołu meczowego, czyli nasz skład, w którym mieliśmy rozpocząć dzisiejszy mecz.

UNIA JANIKOWO – PAŁUCZANKA ŻNIN 3:0 (walkower)

UNIA: 1. Woźniak – 24. Brończyk, 2. Losik, 5. Wiśniewski, 30. Plewa – 16. Lewandowski, 11. Zaleski, 7. Deresiewicz, 22. Wysocki – 10. Jelonek, 23. Straszewski.

Rezerwowi: 93. Porszke, 6. Kruszka, 9. Ojczenasz, 15. Sirko, 19. Sadecki, 20. Pindel.

Kliknij na "więcej".

Poza kadrą meczową był oczywiście zawieszony Dariusz Lewandowski. Mecz ten, nie zalicza się jednak jako odbyta kara dyskwalifikacji, gdyż spotkanie się nie odbyło. Ponadto nieobecni byli zawodnicy, którzy nie są w pełni sił: Michał Maksim, Martin NowickiNorbert Karpiński (kontuzje). Z kolei Tomasz Oczkowski, Kacper Kumor, a także Paweł Radaszewski jutro zagrają w juniorach starszych.

UNIA JANIKOWOGopło Kruszwica
UNIA JANIKOWO   Gopło Kruszwica