Wypowiedzi po meczu z Czarnymi Wierzchosławice

• autor: Redakcja, 2015-04-27 20:29

Wypowiedzi po meczu z Czarnymi

Po zwycięskim meczu z Czarnymi Wierzchosławice 2:0, janikowianom brakują już tylko trzy punkty do awansu do piątej ligi. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych trenera Jacka Łukomskiego i kierownika drużyny Eryka Woźniaka. Ponadto głos zabrało trzech zawodników biało-niebieskich – Dawid Porszke, Dawid Pindel i Damian Ojczenasz.

Kliknij na „więcej” i przeczytaj wypowiedzi pomeczowe.

Jacek Łukomski (trener)
- Może bez imponującego tempa, ale usilnie w dążeniu do celu i konsekwentnie. Na tyle usilnie w ataku, że tylko dwukrotnie znajdujemy drogę do bramki. A w defensywie konsekwentnie i pewnie, gdyż (tylko) raz „ogłupieliśmy” na początku drugiej połowy meczu. W piątek po awans.

Eryk Woźniak (kierownik)
- Jesteśmy bardzo zadowoleni z dzisiejszego zwycięstwa. Spodziewaliśmy się, że nie będzie to łatwy mecz. Mieliśmy sygnały, że Czarni będą osłabieni, ale nie zważaliśmy na to, gdyż bez względu na personalia rywali trzeba być skoncentrowanym w stu procentach. Wygraliśmy 2:0, lecz mieliśmy jeszcze co najmniej kilka dobrych okazji do podwyższenia wyniku. Już w piątek gramy w Strzelnie i jeżeli zwyciężymy – zapewnimy sobie awans do piątej ligi.

Dawid Porszke
- Nie było to łatwy mecz, ale najważniejsze, że wygraliśmy. Przeciwnik stworzył kilka dobrych akcji, ale dobrze spisywaliśmy się w defensywie. W ofensywie raziliśmy nieskutecznością, dlatego wynik to tylko 2:0.

Dawid Pindel
- Od początku spotkania stwarzaliśmy sobie sytuacje podbramkowe, lecz dopiero pod koniec pierwszej połowy udało nam się strzelić pierwsza bramkę. Od początku drugiej połowy kontrolowaliśmy mecz i również stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji, co poskutkowało drugą bramką. Dobra gra naszej drużyny i zasłużone zwycięstwo.

Damian Ojczenasz
- Kolejny krok na drodze po awans do piątej ligi. Cały mecz kontrolowaliśmy sytuację na boisku. Szkoda, że było tak dużo niewykorzystanych sytuacji, ale najważniejsze, że nie straciliśmy bramki i umocniliśmy się na pozycji lidera.