Wypowiedzi po meczu ze Wzgórzem Raciążek

• autor: Redakcja, 2016-04-10 22:33

Kolejny mecz bez straconego gola

Unia odniosła siódme zwycięstwo z rzędu na piątoligowych boiskach pokonując Wzgórze Raciążek 3:0. Po meczu wypowiedzi udzielili: trener Jacek Łukomski, kierownik drużyny Eryk Woźniak oraz zawodnicy, czyli Marcin Zaleski, Tomasz Oczkowski oraz Dariusz Lewandowski. Warto też dodać, że po dwudziestej kolejce, biało-niebiescy powiększyli przewagę nad trzecim miejscem do jedenastu punktów.

Jacek Łukomski (trener)
- Na przepięknie nazwanym stadionie, przepięknie byłem wkurzony. Do 80.minuty. Jak nigdy. W pierwszej połowie powinienem być myślami przy następnym spotkaniu, gdyby chłopcy nie chcieli wykreować bramkarza gospodarzy w roli bohatera meczu… Mimo to wielkie uznania dla moich chłopców, że z szacunkiem podeszli do przeciwnika, co przekładało się na bardzo dużą ilość sytuacji bramkowych. Pewna wygrana, choć wynik powinien być zamknięty dużo wcześniej. My w tygodniu swoje: praca, praca, praca…

Eryk Woźniak (kierownik)
- Zasłużyliśmy na tą wygraną. Oddaliśmy niesamowitą masę celnych strzałów. Już schodząc do szatni po pierwszej połowie powinniśmy prowadzić różnicą kilku bramek, ale raziliśmy nieskutecznością.

Marcin Zaleski
- Kolejne bardzo ważne i cenne trzy punkty dopisujemy do naszego konta, tak samo ważne, jak te zdobyte tydzień temu w meczu na szczycie, jak i w każdym innym. Od początku meczu motywacja i koncentracja całej drużyny była na najwyższym poziomie. Jedyne czego można żałować po tym meczu, to niewykorzystane sytuacje z naszej strony.

Tomasz Oczkowski
- Kolejne ważne trzy punkty zdobyte na ciężkim terenie. Szkoda wielu niewykorzystanych sytuacji, natomiast cieszyć może kolejny mecz bez straconego gola.

Dariusz Lewandowski
- Od początku spotkania przeważając na boisku wygrywamy ze Wzgórzem, a przegrywamy ze skutecznością. Trzy punkty przywozimy do Janikowa, ale jak to się mówi: nie ważne jak, ważne trzy punkty.