ogółem: 4 387 764

Mecze zespołów młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2016-06-05 19:01

Weekend drużyn młodzieżowych

W weekend 4-5.czerwca 2016 roku rozgrywane są kolejne mecze drużyn młodzieżowych naszego Klubu. Zachęcamy wszystkich do przeczytania relacji z poszczególnych spotkań.

Kliknij na „więcej”.

Juniorzy starsi: Unia Janikowo – Włókniarz Toruń 3:1
Bramki dla Unii: Paweł Krupiński – dwie, Hubert Prosianowski

Juniorzy starsi prowadzeni przez trenera Arkadiusza Zaleskiego wspieranego pomocą asystenta Norberta Karpińskiego wygrali z Włókniarzem Toruń 3:1. Spotkanie należało do emocjonujących, gdyż jako pierwsi bramkę stracili janikowianie, którzy musieli gonić wynik. Na szczęście na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Paweł Krupiński, a jednego gola zdobył Hubert Prosianowski, dzięki czemu Unia ostatecznie wygrała. Goście z Torunia mogli kilkukrotnie zdobyć bramki dające nadzieję na lepszy wynik, ale ostatecznie nie pokonali raz jeszcze Tomasza Woźniaka. Warto zaznaczyć, iż obie drużyny kończyły mecze w dziesięcioosobowym składzie ze względu na czerwone kartki. W zespole biało-niebieskich boisko przedwcześnie opuścił Natan Zniszczol. Pełnego spotkania nie zaliczył również Tomasz Oczkowski, który zszedł w drugiej połowie z powodu kontuzji kostki.

Juniorzy młodsi: Elana Toruń – Unia Janikowo 11:0

Niestety, ale nie udał się wyjazd drużynie juniorów młodszych Unii do Torunia na mecz z miejscową Elaną. Podopieczni trenera Dariusza Lewandowskiego zostali rozgromieni 0:11. Biało-niebieskim nie można było odmówić chęci walki i zaangażowania, ale wyższość toruńskich juniorów okazała się nie do przeskoczenia.

Trampkarze: Błękitni Inowrocław - Unia Janikowo 3:2
Bramki dla Unii: Artur Mendelewski oraz Mikołaj Jobczyk

Podopieczni trenera Deresiewicza ponownie udali się na wyjazd do Inowrocławia, gdzie tym razem przyszło im się mierzyć z Błękitnymi. Janikowianie niemalże przez całą pierwszą połowę byli na prowadzeniu za sprawą trafienia Artura Mendelewskiego. Po zmianie stron do głosu doszli gospodarze, którzy po strzeleniu dwóch bramek wyszli na prowadzenie. Do wyrównania doprowadził Mikołaj Jobczyk, lecz parę minut później inowrocławianie trafili do siatki i to oni cieszyli się ze zwycięstwa.

Młodzicy: Błękitni Inowrocław - Unia Janikowo 3:0

Młodzicy w swoim wyjazdowym spotkaniu niestety ulegli swoim rówieśnikom z Błękitnych Inowrocław.Mimo starań i wielu prób janikowianie nie zdołali zdobyć choćby honorowej bramki.

Orlicy: Gopło Kruszwica - Unia Janikowo 5:1
Bramka dla Unii: Patryk Kaczmarek z rzutu karnego

Janikowscy orlicy na swój przedostatni mecz w sezonie tym razem udali się do grodu Popiela - Kruszwicy. Tam przyszło im się zmierzyć z rówieśnikami z tamtejszego Gopła. Niestety wyjazd nie należał do udanych. Podopieczni trenera Zaleskiego przegrali 5:1 a jedyną bramkę z "jedenastki" zdobył Patryk Kaczmarek

Żacy: turniej w Janikowie

Żacy swój ostatni ligowy turniej rozgrywali jako gospodarze podejmując u siebie drużyny z Bydgoszczy, Żnina czy Cekcyna. W swoich meczach osiągnęli następujące wyniki:

KS Unia 2:0 KS Jeziorak Żnin
JSS Bydgoszcz 2:1 KS Unia
KS Unia 0:4 GKS Gryf Sicienko
KS Unia 0:4 GLKS Cis Cekcyn