W poniższym newsie będzie prowadzona relacja live, prosimy o odświeżanie strony.

UNIA:
12.Stodólski,- 2. Losik, 3. Oczkowski, 24. Brończyk,15,Sirko, - 16. Lewandowski, 11.Zaleski, 30. Plewa, 7. Deresiewicz, 14. Nowicki,- 10.Jelonek.
Rezerwa: 33. Siwek, 13.Kaźmierczak, 17. Radaszewski, 20. Wysocki, 21. Lewandowski, 23. Straszewski

1' Zaczeliśmy, pierwszy mecz w czwartej lidze! Do boju Unia!

4' oba zespoły kontrolują spotkanie, gra wyrównana
7' szybka kontra Unii lewą stroną, do piłki nie dobiegł niestety Nowicki
9' faul na Brończyku, Unia zaczyna rzutem wolnym pośrednim
11' rzut rożny dla gości
12' Sędzia przerywa gre, na boisku leży obrońca biało-niebieskich Maciej Sirko
15' dośrodkowanie Brończyka z prawej strony, główką zgrywa Nowicki, do piłki ruszył Deresiewicz, lecz bramkarz gości wyłapał piłkę
17' strata piłki w środku boiska, szybka kontra gości i mamy gola, 0:1 dla Startu Warlubie
19' ponowna kontra gości, piłkę jednak wyłapuje Stodólski
27' odważne wyjście bramkarza Unii, wybijając piłkę zażegnał groźną sytuację gości
29' szybka akcja Unii, strzał Plewy odbił się rykoszetem od jednego z graczy gości, lecz piłkę wyłapał bramkarz
33' Akcja Unii, lewą stroną rajd z piłką wykonał Lewandowski, po czym został sfaulowany
34' Rzut wolny dla Unii, szybkie wznowienie, rozegranie piłki i do wyrównania doprowadza Marcin Zaleski, 1:1!
38' żółtą kartką ukarany został zawodnik Unii - Maciej Sirko
41' kolejna akcja gości, strzał jednak obok bramki
44' Do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy sędzia  doliczył jedną minutę
45' +1' koniec pierwszej połowy, 1:1

46' Zaczynamy drugą połowę, Unia do boju!
49' żółtą kartką ukarany został zawodnik Unii- Marcin Zaleski
50' rywale stworzyli sobie kolejną groźną sytuację bramkową, której nie wykorzystali
54' żółtą kartką ukarany został zawodnik Unii - Dawid Deresiewicz
55' faul na jednym z gości, żółtą kartką ukarany ponownie zawodnik Unii - Damian Brończyk
56' drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik gości, Start gra w dziesiątkę
62' żółta kartka dla zawodnika gości
63' strzał Zaleskiego wyłapuje bramkarz,po chwili kolejny strzał Unii, tym razem Lewandowski,jednak bramkarz wyłapuje
65' zmiana w zespole gości, zmiana w Unii - boisko opuszcza strzelec bramki - Marcin Zaleski, a w jego miejsce wszedł grający z nr.21 Dariusz Lewandowski.
73' zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza grający z nr. 16 Damian Lewandowski, a w jego miejsce wszedł grający z nr.20 Adrian Wysocki
75' rzut wolny dla biało-niebieskich, niestety niewykorzystany
76' kolejny rzut wolny dla gospodarzy, piłkę pewnie wyłapał bramkarz
78' po wielu próbach zdobycia gola ostatecznie goście wybijają futbolówkę poza bramkę.
78' Zmiana  w zespole Unii - boisko opuszcza kapitan gospodarzy Dominik Jelonek, a w jego miejsce wszedł grający z nr.23 Patryk Straszewski
81' żółta kartka dla zawodnika Unii - Mikołaja Plewy
85' po akcji Unii janikowianie mają rzut rożny
88' gra wznowiona po faulu na zawodniku janikowian

90' trwa doliczony czas gry
90'+1' zmiana w Unii, boisko opuszcza Martin Nowicki, w jego miejsce wszedł Paweł Radaszewski
90'+5' 'koniec meczu, pierwszy remis, pierwsze spotkanie za Nami...