ogółem: 4 361 432

LIVE: Unia - Łokietek Brześć Kujawski

• autor: Redakcja, 2016-08-20 13:55

LIVE: UNIA 2-0 ŁOKIETEK

Wszystkich kibiców, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się dzisiaj na Stadionie Miejskim w Janikowie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE, którą przyprowadzi Kinga Fortuna. Strona nie odświeża się automatycznie, a zatem prosimy robić to, co kilka minut. Trzymamy kciuki za biało-niebieskich.

Kliknij na "więcej".

UNIA JANIKOWO - ŁOKIETEK BRZEŚĆ KUJAWSKI

UNIA: 12.Stodólski Krzysztof, - 2.Jakub Losik, 3. Oczkowski Tomasz,24. Brończyk Damian, 15 Maciej Sirko, - 7. Deresiewicz Dawid, 30. Plewa Mikołaj, 16. Lewandowski Damian, - 20. Wysocki Adrian, 21. Lewandowski Dariusz, 10. Jelonek Dominik

Rezerwa: 33. Siwek Patryk, 8. Prosianowski Hubert, 11. Zaleski Marcin, 13. Kaźmierczak Wiktor, 14. Nowicki Martin, 22. Łabuszyński Piotr, 23. Straszewski Patryk

1' Zaczynamy! DO BOJU UNIA!
1' pierwsza groźna akcja gości, na szczęście nasi obrońcy pewnie zażegnali akcję
3' Unia przeprowadziła pierwszą akcję, po której piłka poleciała obok bramki
4' kolejna świetna akcja janikowian, lecz i tym razem nie udana
6' pierwsze minuty spotkania pokazują, że oba zespoły "poznają" się na boisku
7' unici przeprowadzili kontrę lewą stroną, strzał oddał Adrian Wysocki, lecz piłka przeleciała obok bramki
8' rzut rożny dla gości
12' obydwa zespoły stwarzają sobie kontry, lecz oba bezskutecznie
13' znakomita akcja janikowian, najpierw strzał z dystansu oddał Jelonek, piłkę wybił bramkarz, dopadł do niej Lewandowski, który wycofał do drugiego Lewandowskiego, ten z kolei oddając strzał posłał piłkę tuż nad poprzeczką
14' unici cały czas w polu karnym rywala
16' kolejna akcja biało-niebieskich i mamy rzut rożny, do którego podchodzi Dawid Deresiewicz,  niestety nie wykorzystujemy
18' Strzał z dystansu oddał Dariusz Lewandowski, bramkarz sparował piłkę na korner
21' w ciągu kilku chwili kilkoro zawodników Unii próbowało umieścić futbolówkę w siatce, lecz na posterunku był bramkarz rywali
24' janikowianie ponownie wyszli z kontrą, lecz na spalonym był Damian Lewandowski
28' zespół gości próbuje swoich sił, lecz to janikowianie starają się dyktować warunki gry
31' niewykorzystane sytuację lubią się mścić, tak też i było tym razem, gdzie rywale posłali piłkę tuż obok słupka naszej bramki
32' ponownie rzut rożny dla janikowian
33' kolejna rozegrana akcja, po której do piłki dopadł Damian Lewandowski, lecz jego strzał poleciał ponad bramką
36' biało-niebiescy cały czas atakują
38' goście przeprowadzili kontrę, która okazała się niegroźna
39' szybki kontratak Unii, strzał Brończyka obok bramki
40' GOOOOL! Bramkę dla zespołu Unii zdobywa kapitan - Dominik Jelonek! 1:0! DO BOJU UNIA!
42' goście próbowali wyrównać, lecz obrońcy Unii byli w odpowiednim miejscu
45' koniec pierwszej połowy, 1:0 dla gospodarzy

46' Zaczynamy drugą połowę, już mamy rzut wolny dla gospodarzy
49' na boisku leży zawodnik Unii - Lewandowski Dariusz, któremu została udzielona pomoc medyczna
51' dość groźna kontra gości, piłka poleciała tuż nad poprzeczką
53' kolejny rzut wolny dla biało-niebieskich
57' goście próbują odrobić straty stwarzając raz po raz akcję na naszej połowie boiska
58' minimalny błąd janikowskiego obrońcy i goście mogli wyrównać, jednak w wyniku małego zamieszania nie wyszło im to
61' zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza grający z nr. 20 Wysocki Adrian, a w jego miejsce wszedł grający z nr. 14 Nowicki Martin
63' fenomenalna akcja janikowian zakończona bramką Dariusza Lewandowskiego, jednak nie uznaną z powodu spalonego
65' kolejna zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza wspominany wcześniej Lewandowski oznaczony nr. 21, a w jego miejsce wszedł grający z nr. 23 Straszewski Patryk
67' strzał Jelonka obok bramki
69' goście ponownie próbują, tym razem piłkę na róg wybił bramkarz janikowian
73' i mamy następną zmianę wśród Unitów- boiska opuszcza jedyny do tej pory strzelec bramki Dominik Jelonek grający z nr. 10, a w jego miejsce wszedł grający z nr.11 Marcin Zaleski
75' rzut rożny dla Unii, niestety nie wykorzystany
78' rywale mieli doskonałą sytuację, jednak jej nie wykorzystali, za to z kontrą wyszła Unia, po której bramkę zdobył Patryk Straszewski, jednak sędzia ponownie odgwizdał spalonego
81' goście mieli kolejną dobrą okazję do zdobycia gola, piłka poleciała ponad bramką
82' zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza grający z nr.7 Deresiewicz Dawid, a w jego miejsce wszedł grający z nr. 22 Łabuszyński Piotr
85' pięć minut do końca spotkania, a w Janikowie nadal jednobramkowe prowadzenie gospodarzy
87' żółtą kartką został ukarany zawodnik Unii - grający z nr. 14 Nowicki Martin
89' żółta kartka dla zawodnika gości za faul na jednym z zawodników biało-niebieskich
90' do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył co najmniej 4 minuty
91'trwa doliczony czas gry, Unia ma rzut wolny
92' GOOOOOL! bramkę na 2:0 bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa grający z nr. 30 Mikołaj Plewa! Zwycięstwo coraz bliżej!
94' KONIEC SPOTKANIA, WYGRYWAMY 2:0! PIERWSZE ZWYCIĘSTWO!