Relacja LIVE ze spotkania Wisła Nowe - UNIA

UNIA: 33. Siwek, - 24. Brończyk, 3. Oczkowski, 2. Losik, 15. Sirko, - 7. Deresiewicz, 30. Plewa, 16. Lewandowski, 14. Nowicki - 21. Lewandowski, 10. Jelonek.

Rezerwa: 12. Stodólski, 11. Zaleski, 13. Kaźmierczak, 17. Radaszewski, 20. Wysocki, 22. Łabuszyński, 23. Straszewski.

Kliknij na "więcej".

1' zaczęli! Do boju UNIA!
2' Unia już na połowie rywali
5' Unici w akcji, jednak gospodarze bronią, mamy aut
11' bardzo groźna sytuacja dla Wisły, po zamieszaniu piłką minęła pustą bramkę Unitów
12' rzut różny, jednak piłkę łapię bramkarz
14' świetna akcja janikowian, piłkę po rozegraniu akcji na lewej stronie dostał Dariusz Lewandowski, jednak jego strzał minął bramkę
17' gra w środku boiska
18' rzut różny dla gospodarzy
19' gol, 1:0 dla Wisły...
23' zaczyna bramkarz gości
25' Unia stworzyła sobie akcje bramkowa, jednak piłkę ponad bramką posłał Nowicki
27' rajd Damiana Lewandowskiego lewą stroną boiska, jednak za głęboką dośrodkował i piłkę wyłapał bramkarz
28' rzut wolny dla gości
29' po faulu na Lewandowskim rzut wolny dla Unitów, Maciej Sirko wykonawcą a piłka po zamieszaniu wyszła poza linię bramkową
30' zamieszanie w naszym polu karnym, sytuację wybiciem wyjaśnia Deresiewicz
31' przerwa na uzupełnienie płynów
33' gramy dalej
38' gra niemalże wyrównana
40' rzut wolny dla janikowian
43' Goooool! Po kolejnym rzucie wolnym i małym zamieszaniu w polu karnym piłkę do siatki gości wpakował Dariusz Lewandowski! 1:1!
45' zbliża się koniec pierwszej połowy, po rajdzie przez połowę boiska piłkę do bramki wpakował Deresiewicz i mamy 1:2 dla Unii! Brawo!
45'+1' koniec pierwszej połowy

46' zaczęliśmy drugą połowę, zmiana w Unii boisko opuścił grający z 30 Plewa Mikołaj, a w jego miejsce wszedł grający z 11 Zaleski Marcin
48' minimalna przewaga Unii
51' aut dla gospodarzy
55' faul na jednym z zawodników Wisły, mamy rzut karny..
57' 2:2...
60' na boisku leżał Deresiewicz, pomoc medyczna nie śpieszyła się z pomocą
63' gramy dalej
69' Janikowanie przy piłce, dobra akcja bramkową, jednak minimalny spalony
72' fenomenalny strzał Dariusza Lewandowskiego, w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca gospodarzy, chwilę później zmiana, boisko opuszcza wymieniony wyżej Lewandowski nr 21, a w jego miejsce wszedł grający z nr 22 Piotr Łabuszyński
75' piłkę ponad poprzeczką przeniósł bramkarz Wisły, mamy róg
78' róg dla Unitów, i mamy kolejną zmianę - boisko opuszcza grający z nr 16 Lewandowski Damian, a w jego miejsce wszedł grający z nr 20 Wysocki Adrian
79' rzut wolny dla Wisły, broni Siwek!
81' rozegranie piłki przez gospodarzy, piłka poleciała ponad bramką
83' kolejny rzut różny dla biało-niebieskich, jednak chwilę wcześniej przerwa na wodę
85' po rzucie różnym piłkę obok bramki główką posłał Jelonek
88' świetna akcja janikowian, piłkę po rzucie wolnym nad bramką posłał Nowicki
89' zmiana w Unii, boisko opuszcza grający z 14 Martin Nowicki, a w jego miejsce wszedł grający z 23 Patryk Straszewski
90' + 2' trwa czas doliczony
90'+3'gospodarze jeszcze spróbowali, i wyprowadzili swój zespół na prowadzenie, 3:2...
90'+4' różny dla gospodarzy
90'+6' koniec meczu, przegrywamy 3:2...