ogółem: 4 392 560

LIVE: Unia - Legia Chełmża

• autor: Redakcja, 2016-09-03 10:27

LIVE: UNIA - Legia Chełmża

Wszystkich kibiców, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się dzisiaj na Stadionie Miejskim w Janikowie zapraszamy do śledzenia relacji LIVE, którą przyprowadzi Kinga Fortuna. Strona nie odświeża się automatycznie, a zatem prosimy robić to, co kilka minut. Trzymamy kciuki za biało-niebieskich.

UNIA: 12. Stodólski, - 2.Losik, 3. Oczkowski, 24. Brończyk, 15. Sirko - 7. Deresiewicz, 11. Zaleski, 14. Nowicki, 30. Plewa, - 10. Jelonek, 21. Lewandowski.

Kliknij na "więcej".

1' zaczynamy! Do boju Unia!
3' strzał gości jednak bez ryzyka
4' kontra Unii
7' Unici wznowili grę z autu, strzał Jelonka, bramkarz wybija na róg
8' nie udana próba strzału, bramkarz gości wznowił grę
13' gramy na połowie rywali
15' Unici cały czas kontrolują przebieg meczu
16' groźna sytuacja dla gości, jednak nie wykorzystana, szybki kontratak janikowian i mamy 1:0! Bramkę dla zespołu Unii zdobył grający z nr 30 Mikołaj Plewa!
20' gospodarze stwarzają sobie kolejną sytuację do podwyższenia wyniku
22' wolny dla gości, piłka poleciała ponad bramką
26' kolejna próba gości, szybkie przejęcie piłki i oddajemy strzał
28' Unici mają kolejny róg, jednak nie wykorzystany
30' faul na jednym z naszych zawodników i mamy rzut sędziowski
33' wznowienie gry po przerwie przy udzielaniu pomocy
34' żółtą kartką ukarany został zawodnik Unii - Mikołaj Plewa
36' żółtą kartką ukarany został zawodnik Unii - grający z nr 21 Lewandowski Dariusz
38' kontra Unii, faul na Dominiku Jelonku i mamy rzut wolny, ponadto żółtą kartką ukarany zawodnik Unii grający z nr 7 Dawid Deresiewicz
43' gramy dalej
45' koniec pierwszej połowy

46' zaczynamy drugą połowę, zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza strzelec bramki Mikołaj Plewa, a w jego miejsce wszedł grający z nr 16 Damian Lewandowski
48' rzut karny dla Legii, 1:1
51' Na tablicy wyników mamy remis, jednak na boisku to Unici przeważają
55' goście próbują wyjść na prowadzenie
58' rzut różny dla gości
60' zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza grający z nr 21 Dariusz Lewandowski a w jego miejsce wszedł grający z nr 23 Patryk Straszewski
62' rzut wolny dla gości
63' zmiana w zespole Unii - boisko opuszcza grający z nr 11 Marcin Zaleski a w jego miejsce wszedł grający z nr 22 Piotr Łabuszyński
65' wolny dla Unii, jednak nie wykorzystany
68' mamy 2:1! Bramkę dająca nam prowadzenie w meczu zdobywa grający z nr 16 Damian Lewandowski! 70' kolejna świetna okazja na podwyższenie wyniku, ponownie Lewandowski a bramkarz jego strzał wybił na róg
75' wyrzut z autu
77' pojawili się kibice gości, robi się dość ciekawie
81' goście starają się doprowadzić do remisu
83' akcja Unii, najpierw krótki rajd z piłką przeprowadził Straszewski, następnie podał do Jelonka, który uderzył zbyt lekko
84' faul na Łabuszyńskim jednak zawodnik Legii nie dostał kartki
86' Unia cały czas przy piłce
88' groźna sytuacja stworzona przez gości, piłka odbiła się od poprzeczki
89' zmiana w Unii - boisko opuszcza grający z nr 14 Martin Nowicki a w jego miejsce wszedł grający z nr 17 Paweł Radaszewski
90' sędzia doliczył minimum 4 minuty
90'+ 2' trwa doliczony czas gry
90'+4' KONIEC! 2:1! BRAWO UNIA!