LIVE: Unia - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Relacja LIVE z meczu UNIA - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Prosimy o odświeżanie strony. Relacja w rozwinięciu NEWSA.

UNIA: 12. Stodólski, - 24. Brończyk, 2. Losik, 3. Oczkowski, 15. Sirko, - 7. Deresiewicz, 11. Zaleski, 14. Nowicki, 16. Lewandowski, - 23. Straszewski, 10. Jelonek.

Rezerwa: 33. Siwek, 8. Prosianowski, 13. Kaźmierczak, 17. Radaszewski, 21. Lewandowski, 30. Plewa.

1' Zaczynają goście, UNIA DO BOJU!
2' pierwsze wymiany piłek za nami, i mamy już rzut wolny dla gości
4' niebezpiecznie pod naszą bramką, jednak Unici zażegnali sytuację
6' wrzut z autu biało-niebieskich
9' dobra okazja janikowian, lecz piłka poleciała ponad bramkarz
10' goście wznawiają od bramki
12' kolejna dobra okazja janikowian, blisko bramki był Straszewski, jednak sędzia gwizdkiem przerwał akcję
15' janikowianie ponownie wznawiają od bramki, po czym stworzyli sobie dobrą okazję strzelecką
19' jak na razie mecz wyrównany, bez żadnych emocji
20' doskonała okazja na otworzenie wyniku meczu, jednak kapitan Unii trafił tylko w boczną siatkę
21' przeciwnicy stworzyli sobie kontrę, lecz obrońcy Unii pewnie bronili bramki, ostatecznie piłka minęła bramkę
24' gra na połowie Unitów, goście mają wrzut z autu
26' strzał Jelonka broni bramkarz rywali
28' sędzia przerwał grę, gdyż na boisku leżał Nowicki, któremu zostaje udzielona pomoc medyczna
32' kontra gości i przegrywamy 0:1
34' chwila przerwy w grze, na boisku leży piłkarz gości
38' rzut wolny dla janikowian, jednak nie wykorzystany
41' ostatnie minuty pierwszej połowy
42' przeciwnicy stworzyli sobie kolejną sytuację bramkową, na nasze szczęście piłka poleciała nad bramką
44' kolejna szansa rywali, piłka najpierw minęła bramkę, chwilę później kolejna akcja jednak na nasze szczęście niewykorzystana
45' do regulaminowego czasu gry pierwszej połowy sędzia doliczył co najmniej jedną minutę
45' +1' i mamy 0:2

46' zaczynamy drugą połowę - zmiana w zespole Unii: boisko opuścili - grający z nr 23 Patryk Straszewski oraz grający z nr 14 Martin Nowicki, a w ich miejsce weszli: grający z nr 21 Dariusz Lewandowski oraz grający z nr 30 Mikołaj Plewa

Na boisku pojawił się również wieloletni gracz Unii - występujący dzisiaj w Orlętach Adam Młodzieniak

48' kontra janikowian, jednak nie wykorzystana
50' świetna okazja Damiana Lewandowskiego, jednak obrońcy rywali zablokowali strzał, po czym piłka poleciała na rzut rożny
55' dobra okazja biało-niebieskich lecz niewykorzystana
56' przerwa w grze
59' mecz trochę nerwowy
64' i mamy gola kontaktowego, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę dla zespołu Unii zdobywa grający z nr 2 Losik Jakub 1:2
67' żółtą kartką ukarany został zawodnik biało-niebieskich grający z nr 7 Dawid Deresiewicz
69' wrzut z autu dla gości
70' i kolejny gol dla Aleksandrowa Kujawskiego, 1:3.. w międzyczasie nastąpiła zmiana w zespole Unii - boisko opuścił grający z nr 11 Marcin Zaleski a w jego miejsce wszedł grający z nr 17 Paweł Radaszewski
73' wznowienie od bramki
76' przeciwnicy wznawiają od bramki po próbie strzału biało-niebieskich
79' wolny dla Unii, wykonawcą Deresiewicz
80' zmiana w zespole Unii - boisko opuścił grający z nr 16 Damian Lewandowski, a w jego miejsce wszedł grający z nr 13 Wiktor Kaźmierczak
82' rzut wolny, ponownie Deresiewicz, piłka wybita na róg, po jego wznowieniu piłkę wyłapuje bramkarz
84' Jelonek w sytuacji sam na sam z bramkarzem piłkę przelobował tuż nad poprzeczką
86' kolejny rzut rożny, jednak i tym razem wyłapuje bramkarz
88' dwie minuty do końca regulaminowego czasu spotkania, cały czas 1:3
90' trwa doliczony czas spotkania
90' + 2' kolejna próba janikowian, piłkę łapię golkiper
90'+4' koniec, porażka 1:3...