Młodzieżowy weekend

• autor: Uniafans, 2016-10-09 19:40

Młodzi Unici w grze

Jeden wyjazd w sobotę, trzy wyjazdy w niedzielę oraz jedno spotkanie u siebie. Tak tym razem wyglądał weekend w wykonaniu piłkarzy drużyn mlodzieżowych KS Unia Janikowo. Grały praktycznie wszystkie drużyny, oprócz młodzików, którzy swoje spotkanie rozegrają 11 października tj. wtorek o godz 16:30 na Stadionie Miejskim przy ul. Głównej 40.
Jak w każdym ze spotkań nie zabrakło woli walki,bramek i emocji. Zapraszamy do przeczytania relacji.

Kliknij na "więcej".

Orlicy:
Unia
- Noteć Mały Piłkarz Inowrocław 4:0 ( Bartłomiej Wandachowicz dwie, Mateusz Przygocki, Mikołaj Walkowiak)
Gopło Kruszwica - Unia 0:4 ( Mateusz Przygocki trzy, Aleksander Pawlak)
Unia - Kujawy Markowice 5:0 ( Bartłomiej Wandachowicz dwie, Mateusz PRzygocki, Mikołaj Walkowiak, samobójcza)

W sobotnie przedpołudnie na ostatni turniej w swej grupie udali się orlicy. Podopieczni trenera Marcina Zaleskiego tym razem grali w Inowrocławiu. Biało - niebiescy tym razem nie mieli sobie równych i pewnie wygrali wszystkie trzy spotkania, dzięki czemu do następnej rundy turnieju awansują z pierwszego miejsca.

Trampkarze:
Unia - Gopło Kruszwica 0:16

Drugą porażkę z rzędu tym razem zanotowali podopieczni trenera Dominika Jelonka. Janikowianie podejmowali u siebie zespół z grodu Popiela - Gopło Kruszwica. Rywale postanowili nie pozostawić na naszych graczach suchej nitki, i do domu udali się z trzema punktami i szesnastoma trafieniami na koncie.

Żacy:
Unia - Notecianka Pakość 0:4
Pogoń Mogilno - Unia 7:0
Unia - Kujawianka Strzelno 2:2 ( Mikołaj Strzyżewski, Jakub Wołodko)

Janikowscy żacy wraz z trenerem Krzysztofem Nowickim udali się do Strzelna, by tam rozegrać kolejne spotkania z turniejowego cyklu. Unici nie mogą uznać wyjazdu za udany, gdyż do Janikowa zdołali przywieźć tylko jeden punkt.

Juniorzy młodsi oraz starsi:
JM: Chemik Bydgoszcz - Unia 3:0
JS: Chemik Bydgoszcz - Unia 3:0

Podopieczni trenerów: Dawida Deresiewicza oraz Norberta Karpińskiego udali się do Bydgoszczy, by tam zmierzyć się z miejscowym Chemikiem. Niestety obydwie drużyny nie zanotowały dobrych wyników. Każda z janikowskich ekip przegrała spotkanie tracąc po trzy bramki, przez co juniorzy starsi zanotowali już trzecią porażkę z rzędu, natomiast młodsi drugą. Wyniki mogły być nieco wyższe, lecz dobrymi interwencjami popisał bramkarz Unii - Jakub Uszko, który w dzisiejszym dniu zaliczył występy w obydwóch juniorskich drużynach.

Młodzicy: Unia - Noteć II Inowrocław 0:2

Janikowscy młodzicy jako jedyni grali w tygodniu. Podopieczni trenera Arkadiusza Zaleskiego po ostatnim niedosycie, który był spowodowany remisem w Strzelnie chcieli zgarnąć dzisiaj pewne trzy punkty. Pierwsza połowa układała się pod grę Unitów, jednak brakowało skuteczności, Nasi gracze oddali kilka dobrych strzałów, które albo leciały w światło bramki albo na nasze nieszczęście odbijały się od słupka. Goście za to do przerwy zadali nam cios i prowadzili 0:1. Po zmianie stron janikowianie cały czas próbowali odrobić straty, jednak bezskutecznie. Za to do głosu ponownie doszli goście i ostatecznie wygrali to spotkanie 0:2.

Autor: Treść:pozostało znaków: