Runda jesienna drużyn młodzieżowych

• autor: Uniafans, 2016-11-30 21:24

Biało-niebieskie drużyny młodzieżowe po rundzie jesiennej

Runda jesienna już za nami, wśród młodzieżowych zespołów KS Unia Janikowo trwają już ostatnie treningi, po których wszyscy zawodnicy udadzą się na zasłużony wypoczynek. Każda z drużyn w tej rundzie odniosła pewne sukcesy i porażki, ale i każda z nich na boisku zostawiła wiele ambicji i zdrowia. Zapraszamy do przeczytania podsumowania rundy w każdej z poszczególnych drużyn.

Kliknij na "więcej".

Żacy prowadzeni przez trenera Krzysztofa Nowickiego po raz pierwszy w rozgrywkach grali w systemie turniejowym. W swojej grupie mieli takie zespoły jak:Pogoń Mogilno, Noteciankę Pakość czy Kujawiankę Strzelno. Najmłodsi Unici po rozegraniu serii turniejowych spotkań uplasowali się ostatecznie na trzecim miejscu w tabeli z dorobkiem 8 punktów, na które składają się dwie wygrane, dwa remisy oraz osiem porażek. Bilans bramkowy to 13:46.

Orlicy trenera Marcina Zaleskiego, podobnie tak jak i żacy swoje mecze grali w systemie turniejowym, który w ich przypadku został podzielony na dwie rundy. W pierwszej janikowianie zajęli 1 miejsce w tabeli, dzięki czemu awansowali do grupy walczącej o miejsca 1-24, w której przyszło im grać z takimi drużynami jak: Burza Nowa Wieś Wielka, Piast II Soccer Złotniki Kujawskie oraz Noteć II Mały Piłkarz Inowrocław. Po tym etapie Unici zajęli drugie miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów, na które składa się pięć wygranych, trzy remisy oraz cztery porażki. Bilans bramkowy wynosi 21:22.

Młodzicy wraz z trenerem Arkadiuszem Zaleskim w tej rundzie rozegrali dziewięć ligowych spotkań, po których zajmują szóste miejsce w tabeli. Biało-niebiescy uzbierali w tej rundzie 19 punktów. Cztery razy z boiska schodzili jako wygrani, dwa razy dzielili się punktami a natomiast trzy razy doznali porażki. Ich bilans bramkowy to 22:19. Najwięcej razy do siatki rywali wśród młodzików trafił Bartłomiej Wandachowicz, który na swoim koncie ma cztery bramki.

Podopieczni trenera Dominika Jelonka - trampkarze w rundzie jesiennej rozegrali osiem spotkań, po których aktualnie zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Janikowianie trzy razy wygrali, ani razu nie zremisowali i pięć razy schodzili z boiska pokonani. Bilans bramkowy wynosi 15:41. Najskuteczniejszym strzelcem okazał się Jan Szczutkowski, który zdobył cztery bramki.

Juniorzy młodsi prowadzeni przez trenera Dawida Deresiewicza po rundzie jesiennej zajmują czternaste miejsce w tabeli z dorobkiem 7 punktów. Unici jesienią odnieśli dwa zwycięstwa, zanotowali jeden remis i aż dwanaście razy schodzili z boiska pokonani. Ich bilans bramkowy wynosi 7:63. Najlepszym strzelcem wśród juniorów jest Damian Łozowicz, który zdobył

Juniorzy starsi wraz z trenerem Norbertem Karpińskim po rozegraniu czternastu spotkań zajmują siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 20 punktów. Najstarsi wśród młodzieżowców odnieśli sześć zwycięstw, dwa razy zremisowali oraz sześć razy przegrali. Bilans bramkowy to 23:42. Najlepszym strzelcem jest Mariusz Szablewski, który zdobył sześć goli.