Wypowiedzi po meczu z Huraganem Pobiedziska

• autor: Redakcja, 2017-03-07 22:30

Powinniśmy zagrać jeszcze lepiej

Przedstawiamy wypowiedzi po ostatnim sparingu podopiecznych trenera Jacka Łukomskiego, w którym rywalem był Huragan Pobiedziska. Oprócz szkoleniowca Unii głos zabrał kierownik drużyny z Janikowa - Eryk Woźniak, a także trzech zawodników. Mowa tutaj o Patryku Siwku, Dawidzie Deresiewiczu i Damianie Lewandowskim. Przypomnijmy, że mecz zakończył się remisem 1:1.

Kliknij na "więcej".

Jacek Łukomski (trener)
- Sparingi zakończyliśmy tak, jak je zaczęliśmy… Dopisał przeciwnik, dopisała i pogoda, i fajna naturalna murawa. Tylko nie wynik. Szkoda zremisowanego - wygranego meczu. Pewne błędy czy to w ataku – a tym razem w obronie, nie mają prawa się ani zdarzać, ani tym bardziej powtarzać. Nic, razem wygrywamy, razem przegrywamy… I razem szlifujemy formę na ostatniej prostej przed pucharem i ligą.

Eryk Woźniak (kierownik)
- Szkoda, że nie udało nam się wygrać. Zakładaliśmy, że po kilku słabszych sparingach, zwycięstwo w ostatnim meczu kontrolnym będzie nam bardzo potrzebne. Tak się jednak nie stało. Mieliśmy przewagę, stwarzaliśmy ciekawe akcje, ale zabrakło „kropki nad i” gdy prowadziliśmy 1:0. Później przytrafił się błąd Tomkowi Oczkowskiemu i goście to wykorzystali. W sytuacji, gdy gralibyśmy o punkty, o stawkę - dzisiejszy scenariusz byłby nie do przyjęcia.

Patryk Siwek
- Ostatni sprawdzian przed spotkaniem w Pucharze Polski. Moim zdaniem rywal nie był zbyt wymagając. Szkoda straconej bramki w samej końcówce meczu. Teraz skupiamy się na meczu w „Pucharze” ze Starem i miejmy nadzieje, że po dziewięćdziesięciu minutach, to my będziemy bardziej zadowoleni od drużyny przeciwnej.

Dawid Deresiewicz
- Zagraliśmy dobrze. Myślę, że powinniśmy zagrać jeszcze lepiej, wykorzystać sytuacje, które się nadarzyły. Szkoda straconej bramki w końcowej fazie meczu po naszym błędzie. Mam nadzieję, że takie błędy w lidze się nie będą nam przytrafiały, i że wywalczymy spokojny byt w walce o utrzymanie.

Damian Lewandowski
- Zagraliśmy przyzwoicie, choć powinniśmy wygrać ten sparing. W końcu zagraliśmy na naturalnym boisku, a to według mnie dodatkowe udogodnienie niż gra na sztucznej płycie. Myślami jesteśmy już przy meczu pucharowym i ligowym.