Gra wewnętrzna

• autor: Redakcja, 2017-05-10 10:07

Trener Topolski przygląda się juniorom

Wczoraj jednym z elementów treningu pierwszej drużyny była gra wewnętrzna rozegrana na pełnowymiarowym boisku. Trener Adam Topolski podzielił kadrę na dwa zespoły po jedenastu zawodników. Dzięki temu mógł przetestować różne warianty ustawień, a także przyjrzeć się grze dwóm juniorom zaproszonym na trening. Ponadto informujemy, iż poznaliśmy godziny rozpoczęcia wyjazdowych meczów: w Ostaszewie w ramach Pucharu Polski K-PZPN i ligowy w Inowrocławiu.

Gole napastników

Po pierwszej połowie zespół „niebieskich” prowadził z drużyną „pomarańczowych” 3:1. Dwie bramki zdobył Dariusz Lewandowski i jedną Dominik Jelonek, a dla drugiego teamu Patryk Straszewski.

Przed rozpoczęciem drugiej części gry wewnętrznej trener Adam Topolski wymieszał w składach kilkoma pozycjami, m.in. zamienił wspomnianego Lewandowskiego ze Straszewskim.

I tak po zmianie stron dla „niebieskich” dwukrotnie trafiał Straszewski i raz Jelonek, a dla „pomarańczowych” Lewandowski. Druga połowa zakończyła się takim samym wynikiem, jak pierwsza, co dało ogólny wynik 6:2 dla „niebieskich”.

Juniorzy testowani

W „pomarańczowych” sprawdzanych było dwóch zawodników z zespołu juniorskiego naszego Klubu. Mowa tutaj o Kamilu Stawickim (środkowy obrońca), dla którego był to pierwszy trening w seniorach oraz mającym za sobą już debiut w pierwszej drużynie - środkowym pomocniku Dawidzie Pieszaku.

Znamy godziny meczów w Ostaszewie i Inowrocławiu

W środę - 17.maja 2017 roku półfinałowy mecz  Pucharu Polski K-PZPN w Ostaszewie pomiędzy miejscowym Mustangiem, a Unią zaplanowany został na godzinę 17:00.

Z kolei jedyne wyjazdowe spotkanie ligowe, którego jak dotąd nie znaliśmy szczegółowego terminu, w Inowrocławiu z miejscową Cuiavią rozpocznie się o godzinie 16:00 - 3.czerwca 2017 roku (sobota).