dzisiaj: 294, wczoraj: 1959

Raport z wypożyczeń - 13/14.05.2017

• autor: Redakcja, 2017-05-15 18:36

Raport z wypożyczeń

W miniony weekend spośród wypożyczonych zawodników z naszego do innych klubów na boisku pojawił się tylko Piotr Łabuszyński. Napastnik ten nie pomógł jednak Piastowi Kołodziejewo, który przegrał z Dębem Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0:2. Dlaczego nie zagrali pozostali byli piłkarze Unii? Odpowiedź poznamy w rozwinięciu newsa.

We wspomnianym meczu o mistrzostwo A-klasy, Piotr Łabuszyński na boisku przebywał przez pełne dziewięćdziesiąt minut. W protokole sędziowskim wyróżniał się tylko karą indywidualną, czyli żółtą kartką. Tomasz Woźniak, który również przebywa na wypożyczeniu w Piaście Kołodziejewo nie był obecny w kadrze meczowej ze względów prywatnych.

W tej samej klasie rozgrywkowej, Zootechnik Kołuda Wielka uległ na wyjeździe Goplani Inowrocław 1:4. Damiana Ojczenasza cały czas z gry w tej rundzie eliminuje kontuzja.

Jeżeli chodzi o Nataniela Wikarskiego, to jego Noteć Gębice w V lidze wygrała u siebie z Szubinianką Szubin 1:0. Bramkarz ten po raz kolejny cały mecz spędził na ławce rezerwowych.

Gopło Kruszwica otrzymało trzy punkty walkowerem ze względu na wycofanie się Sadownika Waganiec. Barwy klubu spod Mysiej Wieży reprezentuje Hubert Prosianowski i Wiktor Kaźmierczak

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód