Przedstawiamy drużynę żaków

• autor: Redakcja, 2017-05-16 23:12

Żacy KS Unia Janikowo

Postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się najmłodszemu zespołowi naszego Klubu - żakom. Kto jest trenerem? Kto kierownikiem zespołu? Ilu zawodników liczy kadra żaków Unii? Na te, jak i inne pytania, odpowiedzi poznamy dzięki materiale przygotowanym przez kierownika drużyny. Warto także dodać, że w żakach grają dwie dziewczyny, które z dumą reprezentują biało-niebieskie barwy.

Drużyna  żaków KS Unia Janikowo w obecnym sezonie prowadzona jest przez trenera Krzysztofa Nowickiego. Kierownikiem zespołu jest Łukasz Łączny. Drużyna składa się z 35.zawodników. Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu z podziałem na dwie grupy tj. rocznik 2008 plus wyróżniający się gracze z rocznika 2009 oraz rocznik 2009 i 2010. Na treningach przeprowadzane są zajęcia ogólno ruchowe, taktyczne, gimnastyczne, gry wewnętrzne, jak i sparingi z zawodnikami orlików oraz indywidualne treningi bramkarskie, co owocuje dobra postawa młodych piłkarzy w tej rundzie rozgrywkowej.

W skład drużyny żaków Unii wchodzą: bramkarze Mikołaj Stochliński, Jakub Woźniak oraz zawodnicy z pola: Zuzanna Wołodko, Franciszek Krajewski, Miłosz Znajdek, Radosław Domaniewski, Kacper Młodziński, Daniel Biłoszewski, Rafał Biłoszewski, Patryk Ignaszak, Patryk Plewa, Oskar Kołodziejczak, Mikołaj Strzyżewski, Mateusz Barandziak, Filip Łączny, Antoni Piórek, Maksymiliana Pawlak, Igor Stochliński, Maciej Bielski, Paweł Nowicki, Paweł Giża, Marceli Olewiński, Adam Łuba, Filip Losik, Alan Kaczmarek, Alan Nowakowski, Zuzanna Pawłowska, Filip Tylus, Antoni Piątkowski, Witold Pyrzyński, Igor Andrzejewski, Patryk Nikodem, Igor Kędzierski, Mateusz Lewandowski, a także kapitan zespołu - Jakub Wołodko.

Orlęta Aleksandrów KujawskiUNIA JANIKOWO
Orlęta Aleksandrów Kujawski   UNIA JANIKOWO