ogółem: 4 387 653

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Uniafans, 2017-05-23 21:38

Młodzi janikowianie w grze

Zaczynali w piątek, a skończyli w dniu dzisiejszym. Tak tym razem wyglądał piłkarski rozkład młodych Unitów. W piątek grali orlicy, w sobotę młodzicy oraz żacy, w niedzielę swoje mecze miały ekipy juniora starszego oraz trampkarza, natomiast dziś grali juniorzy młodsi. Mimo różnych wyników każda z drużyn dała z siebie wszystko. Bez wątpienia miano meczu kolejki przyznać należy dzisiejszemu spotkaniu juniorów młodszych, którzy wygrali u siebie z Pogonią Mogilno 3:0. Hat-trickiem popisał się obrońca - Jakub Rusznica (na zdjęciu).

Kliknij na "więcej".

Żacy: turniej ligowy w Janikowie

Ostatnie ligowe zmagania żaków tym razem miały miejsce w Janikowie. Drużyna trenera Krzysztofa Nowickiego spisała się bardzo dobrze osiągając następujące wyniki:

Unia - Znicz Rojewo 3:1
Unia - Zawisza Bydgoszcz 1:1
Unia - Unia Solec Kujawski 7:0

Bramki dla janikowian zdobywali: Jakub Wołodko, Mateusz Lewandowski, Alan Nowakowski, Mikołaj Strzyżewski, Franek Krajewski oraz Igor Andrzejewski.

Orlicy:
turniej ligowy w Bydgoszczy

Ekipa prowadzona przez trenera Arkadiusza Zaleskiego na swoje mecze udała się do Bydgoszczy. Niestety orlicy tego wyjazdu nie mogą uznać na udany.

Janikowianie przegrali wszystkie trzy mecze.

Unia - Chemik III Bydgoszcz 0:3
Unia - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
Unia - Gryf Cekcyn 0:3

Młodzicy: Noteć II Inowrocław - Unia 7:2 ( Aleksander Pawlak, Mateusz Przygocki)

Drużyna młodzików w sobotnie przedpołudnie wybrała się do Inowrocławia by tam zmierzyć się drugą drużyną mątewskiej Noteci.
Janikowianie szybko wyszli na prowadzenie, po 5 minutach gry prowadzili już 0:2. Niestety gospodarze do przerwy zdołali wyrównać.
Po zmianie stron gospodarze wzięli do gry i strzelili unitom aż pięć kolejnych bramek i to oni cieszyli się z wygranej.

Trampkarze: Błękitni Inowrocław - Unia 5:2

Drużyna trenera Marcina Zaleskiego swój mecz rozgrywała na wyjeździe. Ich rywalem był zespół Błękitnych Inowrocław. Niestety Unici mimo walki przegrali to spotkanie 5:2.

Juniorzy młodsi: Unia - Pogoń Mogilno 3:0 (Jakub Rusznica - trzy, w tym jedna z karnego)

Zespół trenera Dawida Deresiewicza podejmował na własnym boisku drużynę mogileńskiej Pogoni. Gospodarze od samego początku spotkania chcieli pokazać kto rządzi na boisku. Z każdą minutą spotkania udowadniali to czego rezultatem jest zwycięstwo 3:0.

Juniorzy starsi: Unia - Elana Toruń 0:4

Ekipa trenera Michała Orlika również na własnym terenie rozgrywała swoje spotkanie. Janikowianie gościli u siebie Elanę Toruń. Przeciwnicy jednak okazali się być lepsi i pokonali biało-niebieskich 0:4.