KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1213, wczoraj: 1111
ogółem: 2 079 382

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Potencjalni rywale Unii w Pucharze Polski K-PZPN

  • autor: Redakcja, 2017-08-10 21:29

Wyniki I rundy Pucharu Polski K-PZPN (okręg bydgoski)

W dniach 5-9.sierpnia 2017 roku rozgrywane były mecze I rundy Pucharu Polski K-PZPN na szczeblu okręgu bydgoskiego. Poniżej przedstawiamy komplet wyników. Zwycięzcy to potencjalni rywale Unii w II rundzie, która zaplanowana jest na 30.sierpnia.

Kliknij na „więcej”.

AF Brzoza - GLKS Osielsko Żołędowo 1:6
KS Łochowo - Tor Laskowice Pomorskie 3:0 (walkower; na boisku 1:4)
Zryw Wielki Lubień - Start Pruszcz 1:6
Zawisza Bydgoszcz - Gryf Sicienko 2:2 (po dogrywce 2:3)
Sędziowie K-PZPN Bydgoszcz - Dąb Barcin 3:0 (walkower)
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tucholanka Tuchola 3:2
Wisła Fordon Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 1:10
Victoria Koronowo - BKS Bydgoszcz 1:2
Rawys Raciąż - Grom Więcbork 4:1
Orzeł Bydgoszcz - Victoria Niemcz 0:16
Łokietek Wierzchucin Królewski - GLKS Dobrcz 1:1 (po dogrywce 3:1)
Znicz Rojewo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 0:1
Burza Nowa Wieś Wielka - Unia Gniewkowo 1:4
Legia Strzelce - Zagłębie Piechcin 3:0 (walkower; na boisku 0:2)
Noteć Inowrocław - Zootechnik Kołuda Wielka 2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski - Szubinianka Szubin 2:1
Zieloni Zalesie - Noteć Łabiszyn 2:5
Hermes Radłowo - Gopło Kruszwica 1:8
Kujawianka Strzelno - Piast Złotniki Kujawskie 3:0 (walkower)
Goplania Inowrocław - Noteć Gębice 4:5
Grom Osie - Myśliwiec Gostycyn 4:2


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin 4:0 Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość 1:2 Sokół Radomin
Start Warlubie 4:2 Lider Włocławek
Wisła Nowe 3:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno 1:4 Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal 1:0 Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica 1:0 Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 3:0 Legia Chełmża

Statystyki drużyny