Sparingi drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2017-08-10 21:45

Mecze kontrolne zespołów młodzieżowych

W ostatnim czasie swoje mecze kontrolne w ramach przygotowań do nowego sezonu rozgrywały młodzieżowe drużyny KS Unia Janikowo. Mowa tutaj o orlikach, młodzikach, trampkarzach i juniorach starszych. Trenerzy wszystkich zespołów mają nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy zaprocentuje w rozgrywkach ligowych.

Kliknij na "więcej".

Dwa młodzieżowe zespoły Unii w minionym tygodniu gościli drużyny z Zabrza, które przybywały na obozie w Mogilnie. Z Zabrzanką zmierzyli się młodzicy, którzy wygrali 6:2, a także trampkarze doznając wysokiej porażki 1:13. Honorowego gola dla podopieczny Marcina Zaleskiego strzelił Marcin Wojciechowski.

Juniorzy starsi z kolei wczoraj podejmowali Cuiavię Inowrocław, z którą wygrali 2:1. Dla zespołów Michała Orlika to piąty sparing. Gole dla janikowian strzelili: Krzysztof Karczewski i Damian Jankowski. Informujemy, że kolejny sprawdzian juniorów Unii czeka już jutro, kiedy to zagrają w Janikowie z Gopłem Kruszwica o godzinie 17:00.

Orlicy z kolei podejmowali goszczących w naszym mieście na obozie zawodników UKS Aleksandrów Kujawski. Zespół Unii prowadzony przez Krzysztofa Nowickiego przegrał 0:15.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski