Zmazać plamę po inauguracyjnym falstarcie

• autor: Redakcja, 2017-08-11 09:49

Unici po pierwszym meczu

Po pierwszej kolejce, Unici zajmują dwunaste miejsce w tabeli. Podopieczni trenera Adama Topolskiego chcą zmazać plamę po inauguracyjnej porażce i z dobrej strony pokazać się w wyjazdowym meczu z Lechem Rypin. Z biało-niebieskimi w ostatnim czasie trenował testowany zawodnik. Ponadto dodać należy, że podczas gry wewnętrznej zaprezentowali się kolejni juniorzy z naszego Klubu.

Kolejny zawodnik na testach
Na testach w Unii przebywał Łukasz Retlewski. Pomocnik urodzony w 1997 roku ostatnio grał w rezerwach Wdy Świecie. Pojawił się na trzech treningach w Janikowie, a następnie nieoczekiwanie rozpoczął testy w mogileńskiej Pogoni.

Gra wewnętrzna z udziałem juniorów
We wtorek janikowianie rozegrali grę wewnętrzną pod kątem sobotniego meczu w Rypinie. Trener Adam Topolski na trening zaprosił kolejnych juniorów naszego Klubu. Oprócz tych, którzy byli obecni na poprzedniej gierce, pojawili się: Jakub Jaszcz i Damian Łozowicz.

Walkower dla Polonii
K-PZPN podjął decyzję o przyznaniu walkowera dla Polonii Bydgoszcz za mecz 1.kolejki z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie. Goście nie przyjechali na spotkanie tłumacząc się, że dostali powiadomienie o terminie zbyt późno. Wydział Gier i Dyscypliny nie przyjął tego uzasadnienia.

Sokół Radomin w Golubiu-Dobrzyniu
Od 2.kolejki do czwartoligowej gry wejdzie Sokół Radomin. Beniaminek skorzystał z wycofania się rezerw Wdy Świecie i w minionym tygodniu przyjął propozycję awansu. Ze względu na to, że stadion w Radominiu nie spełnia wymogów licencyjnych, póki co Sokół swoje mecze w roli gospodarza rozgrywać będzie w Golubiu-Dobrzyniu.

Kolejny termin meczu Unii
Poznaliśmy termin wyjazdowego meczu w Warlubiu z miejscowym Startem, tj. 4.listopada (sobota) o godzinie 14:00. Oznacza to, że nieznany jest już tylko termin jednego spotkania. Chodzi o mecz w Aleksandrowie Kujawskim w ostatniej jesiennej kolejce.

UNIA JANIKOWONaprzód Jabłonowo Pomorskie
UNIA JANIKOWO   Naprzód Jabłonowo Pomorskie