Zwycięstwa juniorów i trampkarzy

• autor: Redakcja, 2017-08-28 22:46

Mecze juniorów i trampkarzy

W niedzielę rozegrane zostały mecz dwóch młodzieżowych drużyn naszego Klubu. Po raz drugi z rzędu w delegację do Włocławka udali się juniorzy starsi, którzy tym razem zdobyli trzy punkty wygrywając z miejscową Włocłavią 4:2. Warty odnotowania jest hat-trick Damiana Łozowicza. Było to jedyne mistrzowskie spotkanie rozegrane przez młodzieżowy zespół Unii. Sparing z kolei rozegrali janikowscy trampkarze, którzy wygrali u siebie z UKS Trzemeszno 4:0.

JUNIORZY STARSI: WŁOCŁAVIA WŁOCŁAWEK - UNIA JANIKOWO 2:4 (1:1)
Bramki:
1:0 13’, 1:1 25’ Łozowicz, 1:2 53’ Łozowicz, 2:2 60’, 2:3 86’ Siemianowski , 2:4 90+2’ Łozowicz.

Skład: Uszko Jakub, Siemianowski Rober, Stawicki Kamil (Kpt), Jankowski Damian Jendrzejewski Dawid, Gałązka Filip (10’ Karczewski Krzysztof), Jaszcz Jakub, Dudek Damian (ż)( 87’ Radziejewski Jacek), Wandachowicz Dawid (65’ Bykowski Kacper), Łozowicz Damian Pietrykowski Dawid (75’ Kołomański Mateusz).

Rezerwowi nie zagrali: Mendelewski Artur, Tomaszek Michał.

- Zasłużone trzy punkty dla chłopaków, konsekwencja w grze do końca i nietuzinkowość w indywidualnych akcjach Siemianowskiego oraz Łozowicza w końcówce meczu. Wzorowa postawa kapitana Stawickiego w kluczowych momentach meczu owocują końcowym wynikiem. Gratulacje dla całej drużyny bez wyjątku - tak podsumował mecz w kilku zdaniach trener Michał Orlik.

Na zdjęciu drużyna juniorów po meczu we Włocławku.

TRAMPKARZE: SPARING: UNIA JANIKOWO - UKS TRZEMESZNO 4:0
Wczoraj odbył się przedostatni mecz sparingowy Trampkarzy Unii. Na naszym stadionie podejmowaliśmy drużynę z Trzemeszna. Od pierwszych minut przeważali gospodarze. Mimo podyktowanych przeciwko Unii dwóch karnych (obronione kolejno przez Igora Giżę i Filipa Kowalskiego), janikowianie utrzymali dla siebie korzystny wynik 4:0. Na pochwałę zasługuje cała drużyna.

Strzelcy bramek:
Marcin Wojciechowski