dzisiaj: 1944, wczoraj: 1067

Trenerski dwugłos po meczu Noteć - Unia

• autor: Redakcja, 2017-08-30 22:53

Trudna przeprawa

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerów po pucharowym meczu w Gębicach pomiędzy miejscową Notecią, a Unią. Szkoleniowiec janikowian - Adam Topolski stwierdził, że było to trudna przeprawa dla jego zespołu, który jego zdaniem grał mało konsekwentnie. Trener gospodarzy oznajmił, że mecz mógł podobać się kibicom zgromadzonym na stadionie. Przypomnijmy, że w Gębicach sympatycy futbolu zobaczyli łącznie siedem bramek, a Unia wygrała 4:3, dzięki czemu awansowała do kolejnej rundy pucharowych rozgrywek.

Kliknij na "więcej".

Adam Topolski (trener Unii)
- Pucharowy mecz, w którym daliśmy pograć kilku zawodnikom, co ostatnio nie grali. Trudna przeprawa. Popełniliśmy błąd na początku i straciliśmy bramkę. Ogólnie głupio straciliśmy wszystkie bramki, bo kolejne dwie po karnych. Nie wykorzystaliśmy kilku dobrych sytuacji, po których mogliśmy strzelić dwie - trzy bramki w pierwszej połowie i ustawić ten mecz. Graliśmy mało konsekwentnie, momentami dobrze, momentami źle. Dobrze, że Kędziora strzelił na kilka minut do końca i uniknęliśmy dogrywki. Płyta w Gębicach jest bardzo dobra, co jest warte podkreślenia. Najważniejsze, że awansowaliśmy i gramy dalej, i że nikt nie doznał kontuzji.

Tomasz Wonorski (trener Noteci)
- Mi się wydaje, że dla tych co przyszli na mecz, było to bardzo fajnie spędzone popołudnie, bo mecz wyrównany, mecz był ciekawy. Obie drużyny grały w piłkę, grały ofensywnie, co pokazuje wynik. Moim zdaniem wynik do końca był sprawą otwartą, więc był to bardzo fajny mecz.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód