KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1145, wczoraj: 1111
ogółem: 2 079 314

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Trenerski dwugłos po meczu Unia - Cuiavia

  • autor: Redakcja, 2017-09-04 16:59

Wynik remisowy byłby jak najbardziej sprawiedliwy

Wracamy jeszcze do sobotnich derbów powiatu inowrocławskiego, w których lepsza okazała się Cuiavia Inowrocław pokonując Unię 1:0. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi pomeczowych trenerów obydwóch drużyn. Jako pierwszy głos zabrał grający szkoleniowiec gości - Michał Nadolski, który zdaniem trenera janikowian - Adama Topolskiego wchodząc na boisko po przerwie, odmienił przebieg spotkania.

Kliknij na „więcej”.

Michał Nadolski (grający trener Cuiavii)
- Przed meczem wiedziałem, że będzie nas czekał ciężki mecz, ponieważ zarówno my, jak i Unia żeśmy nie za dobrze rozpoczęli ten sezon. Po czterech meczach mieliśmy po trzy punktów, zarówno Unia, jak i my. Powiedziałem dziś w szatni, że kto będzie bardziej głodny zwycięstwa, ten mecz wygra. Stało się tak, jak się stało, że to nam przypadło to zwycięstwo i z tego się bardzo cieszymy.

Adam Topolski (trener Unii)
- Racja, ten mecz dzisiaj był o bardzo ważne zwycięstwo. Wiadomo było, że kto wygra ten odbije się od tej strefy spadkowej. My postawiliśmy wszystko na jedną kartę żeby ten mecz wygrać, z całym szacunkiem dla Cuiavii. Pierwsza połowa wyglądała bardzo dobrze, stwarzaliśmy sytuacje i dominowaliśmy na boisku. Mieliśmy stuprocentową sytuację, gdzie Dominik Jelonek mógł bramkę zdobyć. Później było jeszcze kilka sytuacji podbramkowych. Druga połowa zupełnie inna, może dlatego, że Cuiavia wykonała dwie zmiany, weszli doświadczeni piłkarze, między innymi trener tutaj obecny, który zaczął rozdzielać i uspokoił grę w środku i miał duży wpływ na to, że ta gra Cuiavii zupełnie inaczej wyglądała, a my żeśmy nie grali tak dobrze, jak w pierwszej połowie. Szkoda straconej bramki. Ta stracona bramka nie powinna paść, bo trzech zawodników goni jednego z lewej strony, później rajd, a trzeba było przeciąć tą akcję. Niestety nikt nie przeciął, piłka dograna do tyłu i bramka. Stworzyliśmy jeszcze dwie sytuacje, chcieliśmy wyrównać - nieudało się. Przegraliśmy mecz po bardzo dobrej pierwszej połowie i drugiej połowie, w której żeśmy troszeczkę obniżyli poziom. Myślę, że wynik remisowy byłby jak najbardziej sprawiedliwy. 


 

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

UNIA JANIKOWOOrlęta Aleksandrów Kujawski
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
2018-06-23, 17:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 35

Wyniki

Ostatnia kolejka 34
UNIA JANIKOWO 1:3 Orlęta Aleksandrów Kujawski
Lech Rypin 4:0 Polonia Bydgoszcz
Notecianka Pakość 1:2 Sokół Radomin
Start Warlubie 4:2 Lider Włocławek
Wisła Nowe 3:1 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Pogoń Mogilno 1:4 Kujawianka Izbica Kujawska
Kujawiak Kowal 1:0 Cuiavia Inowrocław
Sparta Brodnica 1:0 Chemik Bydgoszcz
Chełminianka Chełmno 3:0 Legia Chełmża

Statystyki drużyny