dzisiaj: 731, wczoraj: 2014

Urodziny Kacpra Wróblewskiego

• autor: Redakcja, 2017-09-06 20:01

Wszystkiego najlepszego!

W dniu dzisiejszym swoje 20.urodziny obchodzi piłkarz naszego Klubu - Kacper Wróblewski. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, a także wielu sukcesów na studiach oraz na boisku w biało-niebieskich barwach.

Kacper Wróblewski urodził się 6.września 1997 roku w Inowrocławiu. Ma 184 centymetry wzrostu i waży 70 kilogramy. Na boisku występuje na pozycji pomocnika. Jego pierwszym klubem była Goplania Inowrocław. Będąc juniorem został zawodnikiem Warty Poznań. Następnie związał się z Zawiszą Bydgoszcz, gdzie po grze w zespole młodzieżowym został wypożyczony do Gopła Kruszwica. Tam zadebiutował w piłce seniorskiej, po czym wrócił do bydgoskiego klubu i trafił do drużyny rezerw. Kolejnie reprezentował barwy Piasta Złotniki Kujawskie i Jaguara Gdańsk. Latem tego roku został zawodnikiem Unii. W janikowskim klubie, jak dotąd zanotował cztery mecze ligowe i jeden pucharowy. Ma numer „8” na koszulce.

...

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie