KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 471, wczoraj: 1365
ogółem: 2 086 775

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Trenerski dwugłos po meczu Chemik - Unia

  • autor: Redakcja, 2017-09-10 12:00

Musimy przejść mocną i ciężką rozmowę

W niedalekiej przeszłości razem wprowadzili Zawiszę Bydgoszcz na zaplecze ekstraklasy. Adam Topolski jako pierwszy trener, a Piotr Gruszka jako jego asystent. Wczoraj stanęli naprzeciw sobie w meczu IV ligi, w którym można powiedzieć, że uczeń ograł mistrza, bowiem Chemik rozgromił Unię 6:0. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi obu trenerów.

Kliknij na „więcej”.

Adam Topolski (trener Unii)
- Kolejny mecz, w którym do pewnego momentu gramy normalnie, jak równy z równym i stwarzamy sytuacje i takie były w pierwszej połowie, gdzie w mojej ocenie można było spokojnie ten mecz ułożyć na 2:1, bo tak wynikało z sytuacji. Druga połowa zupełnie inna… Już nie można na to patrzeć, nie ma wytłumaczenia… Proste błędy decydują o tym, że tracimy dwie bramki po stałych fragmentach gry - rzucie rożnym. Następnie wrzutki Olszewskiego, gdzie nikt nie skacze do piłki, przyglądamy się, także to jest takie nasze dobicie. W ogóle nie szanujemy się na boisku, bo piłkarz, który chce grać nawet na poziomie czwartoligowym i reprezentować klub Unia Janikowo powinien zdawać sobie sprawę, że porażka 6:0 to jest pogrom! Pogrom i to jeszcze po błędach bym powiedział niesamowitych. Z drugiej strony trzeba mieć twarz i trzeba walczyć. Dzisiaj nie było w drugiej połowie żadnego piłkarza, który by wziął na swoje barki ciężar gry, nie było takiego czegoś żeby jeden drugiego podparł, żeby jeden drugiego wspierał, podpowiadał… Wszyscy byli niemowami na boisku. Jestem rozczarowany strasznie i zastanawiam się co dalej, bo nie idzie to w moim kierunku, w którym chciałem zbudować drużynę. Myślałem, że po okresie przygotowawczym, gdzie zrobiliśmy mocną robotę ten zespół zacznie grać, ale ten zespół wygląda tak, jakby mecze, szczególnie w drugiej połowie oddawał bez walki i to mnie po prostu niepokoi bardzo. Musimy przejść mocną i ciężką rozmowę, bo może niektórzy nie chcą grać w tym Klubie i tylko pozorują grę. Muszę takie ostre słowa wypowiedzieć, bo to inaczej wyglądało w okresie przygotowawczym, gdzie każdy był chętny do gry, a dziś druga połowa pokazała, że jesteśmy zlepkiem zespołu. Robię wszystko żeby to scalić, ale jak się okazuje nie udało się i niestety to uderza we mnie, dlatego zobaczymy w poniedziałek jak to się dalej potoczy…

Piotr Gruszka (trener Chemika)
- Uważam, że w pierwszej połowie był to całkiem wyrównany mecz, może z lekkim wskazaniem na nas. Mecz mógł rozpocząć się różnie. Na początku po naszych błędach, Unia sobie stworzyła dwie czy trzy sytuacje, ale w drugiej połowie była całkowita nasza dominacja i wynik odzwierciedla to, co się działo, także jesteśmy bardzo zadowoleni.


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
mecz towarzyski
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec
2018-07-21, 12:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wda ŚwiecieUNIA JANIKOWO
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
2018-07-14, 14:00:00
     
mecz towarzyski

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
UNIA JANIKOWO Nielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO Piast Złotniki Kujawskie

Statystyki drużyny