Komunikat ws. meczu Unia - Legia

• autor: Redakcja, 2017-09-14 20:56

Ważna informacja dotycząca sobotniego meczu

Klub Sportowy „Unia” Janikowo informuje, iż decyzją Policji mecz Unia Janikowo - Legia Chełmża zaplanowany na sobotę, 16.września jest meczem podwyższonego ryzyka, w związku czym na obiekt wejść może nie więcej niż dwustu kibiców gospodarzy. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 11:15.

Kibice zostaną wpuszczeni zgodnie z kolejnością przybycia do określonej liczby zgodnie ze wskazaniami Policji. Wszyscy kibice muszą posiadać ze sobą dowód stwierdzający tożsamość.

Z uwagi na bezpieczeństwo, osoby poniżej 16.roku życia nie będą wpuszczane na obiekt.

Zabrania się wnoszenia na obiekt napojów alkoholowych i napojów w szklanych butelkach.

Osoby, które chcą pomóc w organizacji meczu jako służby informacyjne proszone są o kontakt z Patrykiem Wisniewskim w dniu jutrzejszym, tj. 15.września w siedzibie w Klubu w godzinach 16:00 - 21:00.

Decyzja Kierownika Ośrodka Sportu i Rekreacji w Janikowie, siłownia w sobotę w godzinach 10:00 - 15:00 będzie nieczynna.

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec