dzisiaj: 637, wczoraj: 2014

Komunikat dla posiadaczy karnetów

• autor: Redakcja, 2017-09-15 20:06

Komunikat dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną

Klub Sportowy „Unia” Janikowo informuje, iż posiadacze karnetów na rundę jesienną sezonu 2017/2018, którzy nie będą mogli wejść na stadion przed jutrzejszym meczem z Legią Chełmża, nieodpłatnie obejrzą spotkanie pierwszej drużyny Unii w rundzie wiosennej.

Każdy, kto ma karnet na rundę jesienną, a nie zostanie wpuszczony na jutrzejszy mecz ze względu na ograniczoną ilość widzów do dwustu osób, z karnetem tym będzie mógł wejść na Stadion Miejski im. Bolesława Ciesielskiego w Janikowie na pierwszy oficjalny mecz rundy wiosennej aktualnego sezonu.

Może tak się zdarzyć, że pierwsze oficjalne spotkanie w Janikowie w 2018 roku będzie meczem pucharowym. Wówczas wejściówka z rundy jesiennej będzie obowiązywała właśnie na mecz Pucharu Polski K-PZPN. Jeżeli z kolei, nasi piłkarze odpadną z rozgrywek pucharowych lub na wiosnę zagrają na wyjeździe, to posiadaczom karnetu na rundę jesienną przysługuje bezpłatne wejście na pierwsze spotkanie ligowe rozegrane w Janikowie.

...

UNIA JANIKOWOPiast Złotniki Kujawskie