Mecze drużyn młodzieżowych Unii

• autor: Redakcja, 2017-09-18 20:34

Kolejne mecze drużyn młodzieżowych za nami

Za nami kolejny weekend, w którym swoje mistrzowskie mecze rozgrywały młodzieżowe drużyny KS Unia Janikowo. W sobotę na własnym boisku, juniorzy starsi przegrali z Elaną Toruń 2:3. W niedzielę trampkarze wygrali również w Janikowie z Cuiavią Inowrocław 3:1. Ponadto swoje turnieje ligowe u siebie rozgrywały dwa zespoły żaków. Na turniejowe wyjazdy udali się z kolei drużyny orlików. Zapraszamy do przeczytania podsumowania młodzieżowego weekendu.

Juniorzy starsi: Unia Janikowo - Elana Toruń 2:3 (0:2)

Mecz ten należał do bardzo emocjonujących, zwłaszcza w drugiej połowie. W pierwszych czterdziestu pięciu minutach goście prowadzili dwoma bramkami, które padły w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Kacper Śmigielski został pokonany przez zawodników toruńskiej Elany odpowiednio w 19. i 20.minucie. Pięć minut po przerwie goście podwyższyli prowadzenie na 0:3. W 60.minucie bezpośredni strzał z rzutu wolnego Damiana Łozowicza przyniósł podopiecznym Michała Orlika trafienie na 1:3. Na trzy minuty przed końcem, dośrodkowanie Roberta Siemianowskiego z rzutu rożnego, głową wykończył Dawid Pietrykowski zdobywając kontaktowego gola. Niestety na wyrównanie zabrakło już czasu i ostatecznie torunianie okazali się lepsi o jedną bramkę wygrywając 2:3.

Trampkarze: Unia Janikowo - Cuiavia Inowrocław 3:1

Skład wyjściowy: Giża Igor - Kania Jakub, Nowak Przemyslaw, Grzegorek Adrian, Wojciechowski Marcin - Wojciechowski Michal, Jobczyk Jakub, Hulisz Ernest, Olszewski Igor, Polanowski Jakub - Szczutkowski Jan.

Na zmiany wchodzili: Graczyk Sebastian, Kiedzik Eryk, Szymborski Kacper, Wandachowicz Bartłomiej.

Goście od pierwszych minut nie byli wstanie dotrzymać tempa gry. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki, jedną ukarany został zawodnik Unii Grzegorek Adrian, drugą otrzymał piłkarz Cuiavii. Bramki dla janikowian strzelili: Szczutkowski Jan, Wandachowicz Bartłomiej, Olszewski Igor.

Orlicy A - Turniej ligowy w Szubinie
Drugi z rzędu komplet punktów dla Orlików A KS Unii Janikowo. Tym razem janikowianie gościli w Szubinie, tak jak podczas pierwszego turnieju ligowego Orlicy zdobyli 9 pkt. tym samym podopieczni Krzysztofa Nowickiego pozostają liderem w swojej grupie.

Unia - Pelikan Szubin 2:0
Biłoszewski Jakub

Unia - Spójnia Białe Błota 2:1
Łętowski Tobiasz

Unia - Szubinianka Szubin 2:1
Wołodko Jakub

Żak grupa 3: Turniej ligowy w Janikowie

Unia Janikowo II 1:1 Zootechnik Kołuda Wielka (bramka dla Unii: samobójcza)
Unia Janikowo II 0:6 Notecianka Pakość
BOSiR/UKS Barcin 1:1 Unia Janikowo II (bramka dla Unii K. Partyka)

Pierwszy turniej zakończyliśmy bez wygranej, ale przede wszystkim chodziło o dobrą zabawę i taka też była - powiedział trener Mikołaj Plewa.

W meczach wystąpili: Patryk Janus-Dobrowolski, Maciej Bielski, Antoni Piątkowski, Kacper Górczyński, Kacper Partyka, Alan Płotalski, Tymon Pawlak, Mateusz Barandziak.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód