Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2017-09-26 17:46

Grali młodzi Unici

Za nami kolejny piątek, sobota i niedziela, czyli dni, w których swoje mistrzowskie mecze bądź turnieje rozegrały młodzieżowe drużyny KS Unia Janikowo. Przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań młodych Unitów. Trzecią porażkę z rzędu odnotowali juniorzy starsi. Zwycięstwo odnieśli trampkarze, a młodzicy zremisowali. Pozostałe ekipy brały udział w turniejach.

Juniorzy starsi: Chemik Bydgoszcz - Unia 4:0
Trzeciej ligowej porażki z rzędu doznali juniorzy starsi Unii. Podopieczni trenera Michała Orlika tym razem ulegli na wyjeździe Chemikowi Bydgoszcz 0:4 (0:3).

Skład: Uszko Jakub - Jendrzejewski Dawid, Jankowski Damian, Rusznica Jakub (ż), Kowalski Emil (72' Stankiewicz Krzysztof)- Gotowicz Sebastian, Jaszcz Jakub (ż), Gałązka Filip (ż), Karczewski Krzysztof (80' Kołomański Mateusz), Wandachowicz Dawid (85' Śmigielski Kacper) - Mendelewski Artur (60' Bykowski Kacper)

Trampkarze: Unia  - Dąb Barcin 3:1
Trzecią wygraną z rzędu odnotowali trampkarze Unii. Na własnym boisku podejmowali drużynę z Barcina. Mecz od początku przebiegał pod dyktando Unitów. Końcowy wynik 3:1. Strzelcy bramek: Igor Olszewski, gol samobójczy i Eryk Kiedzik. Drużyna trampkarzy po wygranej została wiceliderem w swojej grupie.

Młodzicy: Unia - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:1
Młodzicy mimo znacznej przewagi zremisowali na własnym boisku z Kujawskim Pograniczem Jeziora Wielkie 1:1. Jedyną bramką dla Unii strzelił Marcin Świątkowski.

Orlicy A: Ligowy turniej w Szubinie
Orlicy A Unii Janikowo nadal liderem w swojej ligowej grupie. Po turnieju, który odbył się w Szubinie, janikowianie dołożyli do swojego dorobku 7 pkt. Drużyna od dziewięciu meczów pozostaje niepokonana, a tylko raz zakończyła spotkanie remisem. Oby dobra passa młodych Unitów trwała jak najdłużej.
KS Unia - Spójnia Białe Błota 1:1
Bramka: Nowicki Paweł
KS Unia - Szubinianka Szubin 3:0
Bramki: Szczutkowski Jakub (2), Biłoszewski Jakub
KS Unia - Pelikan Szubin 4:0
Bramki: Biłoszewski Jakub (2), Czerwiński Miłosz, Wołodko Jakub

Zawodnik orlików - Aleksander Domaniewski został powołany na kolejny etap konsultacji do reprezentacji K-PZPN, które odbędą się 3.10.2017 roku w Bydgoszczy.
Gratulujemy!

Żacy: Ligowy turniej w Pakości
W piątek 22.września, najmłodsza drużyna żaków rozgrywała swój turniej w Pakości. Chłopcy mimo porażek pokazali się z dobrej strony - powiedział trener zespołu Mikołaj Plewa
Dąb Barcin 4:0 UNIA
Zootechnik Kołuda Wielka 2:1 UNIA

Bramka: Kacper Partyka
Notecianka Pakość 4:2 UNIA
Bramki: Kacper Górczyński

Korzystając z okazji informujemy, iż w poprzedniej relacji z turniej żaków wkradł się błąd. Bramkę dla Unii zdobył Mateusz Barandziak, a nie jak błędnie napisaliśmy - Kacper Partyka. Przepraszamy.

Unia GniewkowoUNIA JANIKOWO
Unia Gniewkowo   UNIA JANIKOWO