Nowy top oficjalnej strony

• autor: Redakcja, 2017-09-29 22:19

Zmieniamy się na lepsze

Miło nam poinformować, że nasza strona zmienia się na lepsze. Pierwszym elementem zmian jest nowy top oficjalnego serwisu internetowego KS Unia Janikowo. Ponadto już wkrótce na fan-page'u pojawią się różnego rodzaju grafiki dotyczące biało-niebieskich. Wszystkie grafiki wykonał Dawid Jendrzejewski, za co serdecznie dziękujemy!

Poprzednia czołówka strony przedstawiała Michała Maksima, który z naszego Klubu odszedł zimą 2016 roku. Teraz na topie serwisu znalazło się trzech czołowych piłkarzy biało-niebieskich: Mikołaj Plewa, Damian Lewandowski z kapitanem drużyny - Dominikiem Jelonkiem na czele. W tle widnieje z kolei główna trybuna janikowskiego stadionu.

Informujemy, iż w związku z pracami trwającymi nad topem strony, w chwili obecnej nie każda przeglądarka internetowa wyświetla czołówkę w idealnej rozdzielczości. Ponadto możliwe jest, iż w dalszym ciągu niektórzy z Was nadal będą mieli poprzedni top. Prosimy zatem o cierpliwość i wyrozumienie, a w trakcie kilku dni u każdego wszystko powinno być w jak najlepszym porządku.

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec