KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 585, wczoraj: 1222
ogółem: 1 702 414

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Podsumowanie ankiety: Brakuje Sirko

  • autor: Redakcja, 2017-10-03 17:29

Zdaniem kibiców najbardziej brakuje Sirko

W poprzednich tygodniach kibice biało-niebieskich mogli wziąć udział w ankietach, które były przeprowadzane na oficjalnej stronie internetowej naszego Klubu. Pierwsza dotyczyła zawodnika, którego najbardziej brakuje w obecnej kadrze Unii. Druga z kolei miała na celu wyłonienie największego wzmocnienia drużyny trenera Adama Topolskiego. Zdaniem fanów janikowskiego klubu, spośród zawodników, którzy latem opuścili Unię najbardziej brakuje brakuje Macieja Sirko. Wyniki drugiej ankiety opublikujemy w osobnym newsie.  

Kliknij na „więcej”.

Maciej Sirko, który po kilku kolejkach obecnego sezonie nieoczekiwanie „zawiesił buty na kołku” i postanowił wspierać Unię z wysokości trybun, co widzimy na powyższym zdjęciu, uzbierał 23% głosów. Do ostatniego dnia naszej zabawy, po piętach zawodnikowi występującemu w przeszłości w janikowskim klubie, a także w Noteciance Pakość i Noteci Łabiszyn deptał Damian Brończyk (22%), aktualnie związany z Notecią Gębice. Na trzecim miejscu znalazł się Patryk Straszewski z 14% głosów. Przy okazji warto dodać, iż obecny piłkarz Zawiszy Bydgoszcz zmaga się z poważnym urazem kolana. Życzymy mu szybkiego powrotu na boisko!

Kolejnym w ankiecie jest Tomasz Oczkowski (obecnie Zootechnik Kołuda Wielka), który zebrał 10% głosów. Z wynikiem 9% na pozycji piątej uplasował się Paweł Krupiński. Napastnik ten po rezygnacji z gry w naszym Klubie, przerwał przygodę z piłką nożną. 7% głosów otrzymał Filip Gałązka grający w juniorach Unii. Kolejnie, po 4% głosów internautów zdobyli byli bramkarze biało-niebieskich - Krzysztof Stodólski (Zootechnik Kołuda Wielka) i Patryk Siwek (Legia Strzelce). Po 2% mieli z kolei tacy zawodnicy jak: Piotr Ćwierz (bez klubu), Patryk Jurkiewicz (Legia Strzelce) i Martin Nowicki (Goplania Inowrocław). 1% ankietujących postawiło na Norberta Karpińskiego, obecnego piłkarza klubu z Kołudy Wielkiej. Nikt nie zagłosował na Artura Olszanowskiego, który po odejściu z Unii zakończył przygodę z futbolem. 


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOPolonia Bydgoszcz
UNIA JANIKOWO   Polonia Bydgoszcz
2017-10-28, 12:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wisła NoweUNIA JANIKOWO
Wisła Nowe 2:2 UNIA JANIKOWO
2017-10-21, 15:00:00
    relacja »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 13
UNIA JANIKOWO - Polonia Bydgoszcz

Wyniki

Ostatnia kolejka 12
Wisła Nowe 2:2 UNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość 3:2 Cuiavia Inowrocław
Chemik Bydgoszcz 3:1 Kujawianka Izbica Kujawska
Legia Chełmża 3:0 Naprzód Jabłonowo Pomorskie
Chełminianka Chełmno 2:6 Lech Rypin
Sparta Brodnica 1:1 Lider Włocławek
Kujawiak Kowal Orlęta Aleksandrów Kujawski
Pogoń Mogilno 1:1 Sokół Radomin
Polonia Bydgoszcz 2:5 Start Warlubie

Statystyki drużyny

CLASSIC

Gadżety klubowe

PBS JANIKOWO

KM Projekt

KAUFLAND

Partner techniczny