KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 1578, wczoraj: 1822
ogółem: 1 879 482

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Podsumowanie ankiety: Brakuje Sirko

  • autor: Redakcja, 2017-10-03 17:29

Zdaniem kibiców najbardziej brakuje Sirko

W poprzednich tygodniach kibice biało-niebieskich mogli wziąć udział w ankietach, które były przeprowadzane na oficjalnej stronie internetowej naszego Klubu. Pierwsza dotyczyła zawodnika, którego najbardziej brakuje w obecnej kadrze Unii. Druga z kolei miała na celu wyłonienie największego wzmocnienia drużyny trenera Adama Topolskiego. Zdaniem fanów janikowskiego klubu, spośród zawodników, którzy latem opuścili Unię najbardziej brakuje brakuje Macieja Sirko. Wyniki drugiej ankiety opublikujemy w osobnym newsie.  

Kliknij na „więcej”.

Maciej Sirko, który po kilku kolejkach obecnego sezonie nieoczekiwanie „zawiesił buty na kołku” i postanowił wspierać Unię z wysokości trybun, co widzimy na powyższym zdjęciu, uzbierał 23% głosów. Do ostatniego dnia naszej zabawy, po piętach zawodnikowi występującemu w przeszłości w janikowskim klubie, a także w Noteciance Pakość i Noteci Łabiszyn deptał Damian Brończyk (22%), aktualnie związany z Notecią Gębice. Na trzecim miejscu znalazł się Patryk Straszewski z 14% głosów. Przy okazji warto dodać, iż obecny piłkarz Zawiszy Bydgoszcz zmaga się z poważnym urazem kolana. Życzymy mu szybkiego powrotu na boisko!

Kolejnym w ankiecie jest Tomasz Oczkowski (obecnie Zootechnik Kołuda Wielka), który zebrał 10% głosów. Z wynikiem 9% na pozycji piątej uplasował się Paweł Krupiński. Napastnik ten po rezygnacji z gry w naszym Klubie, przerwał przygodę z piłką nożną. 7% głosów otrzymał Filip Gałązka grający w juniorach Unii. Kolejnie, po 4% głosów internautów zdobyli byli bramkarze biało-niebieskich - Krzysztof Stodólski (Zootechnik Kołuda Wielka) i Patryk Siwek (Legia Strzelce). Po 2% mieli z kolei tacy zawodnicy jak: Piotr Ćwierz (bez klubu), Patryk Jurkiewicz (Legia Strzelce) i Martin Nowicki (Goplania Inowrocław). 1% ankietujących postawiło na Norberta Karpińskiego, obecnego piłkarza klubu z Kołudy Wielkiej. Nikt nie zagłosował na Artura Olszanowskiego, który po odejściu z Unii zakończył przygodę z futbolem. 


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWOGopło Kruszwica
mecz towarzyski
UNIA JANIKOWO   Gopło Kruszwica
2018-02-24, 12:00:00

Janikowo

Reklama

Ostatnie spotkanie

Lubuszanin TrzciankaUNIA JANIKOWO
Lubuszanin Trzcianka 4:1 UNIA JANIKOWO
2018-02-17, 13:00:00
Wągrowiec
     
mecz towarzyski

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 18

Wyniki

Ostatnia kolejka 17
Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 UNIA JANIKOWO
Sokół Radomin 1:1 Notecianka Pakość
Lider Włocławek 3:2 Start Warlubie
Polonia Bydgoszcz 2:1 Lech Rypin
Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:2 Wisła Nowe
Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 Pogoń Mogilno
Cuiavia Inowrocław 6:2 Kujawiak Kowal
Chemik Bydgoszcz 3:0 Sparta Brodnica
Legia Chełmża 0:2 Chełminianka Chełmno

Statystyki drużyny

CLASSIC

PBS JANIKOWO

KM Projekt

KAUFLAND