Weekend drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2017-10-23 21:15

Mecze drużyn młodzieżowych

Za nami kolejny weekend, w którym swoje mistrzowskie mecze rozegrały młodzieżowe drużyny KS Unia Janikowo. Sobotę nienajlepiej wspominać będą juniorzy, którzy zostali rozgromieni na wyjeździe przez MUKS CWZS Bydgoszcz 0:11. Po raz kolejny na ogromne brawa zasłużyli trampkarze, odnosząc siódme zwycięstwo z rzędu (4:3 z Cuiavią Inowrocław). Słowa uznania należą się także pierwszej drużynie żaków, którzy swoim ligowym turnieju nie mieli sobie równych i wygrali wszystkie trzy spotkania. Wysokie zwycięstwo odnieśli z kolei młodzicy.

Juniorzy starsi: MUKS CWZS Bydgoszcz - KS Unia 11:0 (2:0)

Skład: Uszko Jakub - Nowaczyk Wiktor (60' Mendelewski Artur), Jankowski Damian, Jaszcz Jakub, Siemianowski Robert, Stankiewicz Krzysztof, Karczewski Krzysztof, Dudek Damian, Gałązka Filip (46' Kołomański Mateusz), Bykowski Kacper, Wandachowicz Dawid

- Zawody, które wiedzieliśmy , że będą dla nas ciężkie (choroby, kontuzje). Tylko nie myślałem, że wynik oddamy tak łatwo (do przerwy 2:0). Szczególnie końcówka pokazała mi charakter chłopców, kilku po prostu na boisku już nie było. Nie można o takim meczu zapomnieć, trzeba wyciągnąć odpowiednie wnioski i przełożyć to na trening. Mam tylko nadzieję, że chłopcy kontuzjowani i chorzy wrócą szybko do treningu i frekwencja pozwoli na efektywny trening. Zapraszam na kolejny mecz 29.października, godz. 12:00 z liderem naszej grupy Olimpią Grudziądz - powiedział trener juniorów - Michał Orlik.

Trampkarz KS Unia Janikowo zdobywa kolejne 3 punkty!
Po niedzielnym wygranym spotkaniu 4:3 z Cuiavią Inowrocław, janikowianie przywieźli kolejną wygraną - siódmą z rzędu. Unici mają w swoim dorobku 21 pkt. Z przewagą dwóch pkt. nad Pogonią Mogilno pozostają liderem w III lidze okręgowej. Gratulacje dla drużyny oraz trenera.
Strzelcy bramek:
Wojciechowski Michał
Jobczyk Jakub
Polanowski Jakub
Szczutkowski Jan

Młodzik I: Zootechnik Koluda Wielka - Unia 0:7
Nowicki Patryk 3
Szczepański Błażej 1
Letowaki Aleksander 1
Strzyżewski Michał 1
Brzozowski Alan

Orlicy A - mecz kontrolny
W miniony czwartek swój kolejny sparing rozegrała grupa A Orlików Unii Janikowo,
na wyjeździe przegrali 3:5 z inowrocławską Cuiavią. W dziesiątej minucie kontuzjowanego bramkarza Unii, Aleksandra Domaniewskiego zmienił zawodnik z pola.
Strzelcy bramek dla Unii:
Szczutkowski Jakub
Domaniewski Aleksander
Wołodko Jakub

W niedzielę w Janikowie odbył się kolejny turniej ligowy Orlika. Drużyna A Unii Janikowo rozegrała dwa mecze oraz przyznany został jeden walkower. W bramce wyśmienicie spisał się Oskar Palicki na co dzień bramkarz drużyny B, zastępował on kontuzjowanego Aleksandra Domaniewskiego.
KS Unia - Jeziorak Żnin (walkower dla UNII)
KS Unia - Bzyki II Żnin 3:3
Biłoszewski Jakub (2)
Losik Filip
KS Unia - Spójnia Białe Błota 0:3
Brawo drużyna za walkę!!!

Orlicy gr. B rozegrali w sobotę kolejny turniej ligowy w Inowrocławiu
Unia - Goplania Inowrocław 2:3
Kopruszynski, Nowakowski

Unia - Błękitni Inowrocław 3:1
Strzyżewski, Wolodko K., Kopruszynski

Unia-Galaxy Inowrocław 3:0 walkower

W meczu z Goplania bramkarz Unii Oskar Palicki w fenomenalny sposób obronił rzut karny. Brawo drużyna. Brawo rodzice za doping, wsparcie i obecność.

Żacy A: Turniej w Barcinie
Unia - Pakosc 2-1