Adrian Wysocki znalazł nowy klub

• autor: Redakcja, 2017-10-25 19:32

Adrian Wysocki zawodnikiem Zootechnika

Adrian Wysocki został zawodnikiem a-klasowego Zootechnika Kołuda Wielka. Były piłkarz Unii od rundy wiosennej poprzedniego sezonu pozostawał bez klubu. 24-latek w miniony weekend zagrał pierwszy mecz od lata 2016 roku, kiedy to w trakcie pucharowego spotkania janikowian z Notecią Łabiszyn złamał obie kostki w prawej nodze. Adrianowi życzymy powodzenia w Zootechniku.

W latach 2014-2016, Adrian Wysocki rozegrał w barwach Unii 46 meczów ligowych strzelając dwanaście bramek, a także 6 meczów pucharowych, w których zdobył jednego gola.

Zawodnikami Zootechnika Kołuda Wielka są także inni byli piłkarze naszego Klubu, którzy reprezentowali biało-niebieskich razem z Wysockim. Mowa tutaj o Krzysztofie Stodólskim, Natanielu Wikarskim, Norbercie Karpińskim, Tomaszu Oczkowskim, Mariuszu Szablewskim, Wiktorze Kaźmierczaku, Hubercie Prosianowskim, Dawidzie Pindlu i Damianie Ojczenaszu

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec