Urodziny Przemysława Kędziory

• autor: Redakcja, 2017-10-25 22:19

Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj swoje 23.urodziny obchodzi Przemysław Kędziora. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w barwach KS Unia Janikowo.

Przemysław Kędziora urodził się 25.października 1994 roku w Inowrocławiu. Ma 170 centymetrów wzrostu, a waży 63 kilogramy. Może grać na pozycji bocznego pomocnika lub napastnika. Jest wychowankiem Unii Janikowo. Początkowo występy w seniorach przeplatał grą w zespole juniorskim. Kolejnie ponownie został zawodnikiem pierwszej drużyny janikowskiego klubu. Ponadto był związany z Pogonią Mogilno, Unią Swarzędz i Sokołem Kleczew, z którego latem tego roku wrócił do biało-niebieskich. W obecnym sezonie rozegrał dziesięć meczów ligowych, w których zdobył siedem bramek, a także dwa spotkania pucharowe strzelając trzy gole. Ma numer „23” na koszulce.

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec