Trenerski dwugłos po meczu Unia - Polonia

• autor: Redakcja, 2017-10-29 18:59

Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów po meczu Unia Janikowo - Polonia Bydgoszcz zakończonym porażką naszego zespołu 2:3. Włodzimierz Korecki, szkoleniowiec gości bardzo cieszył się ze zwycięstwa oraz stwierdził, że jego drużyna miała szczęście w tym spotkaniu. Z kolei Adam Topolski powiedział, że Unia zagrała doby mecz, a brak koncentracji w ostatnich minutach sprawił, że zakończył on się przegraną, która spowodowała oddalenie od środkowej strefy tabeli.

Włodzimierz Korecki (trener Polonii)
- Cieszę się bardzo, że udało się wygrać. Dwa razy goniliśmy wynik, ale na szczęście zespół po rozmowie w przerwie zareagował, gdzie mówiłem, że mają wierzyć w to, co robimy i było to widać w drugiej połowie. Mieliśmy swoje sytuacje, i w pierwszej połowie i po przerwie, no i udało się wygrać. Może trochę szczęśliwie, po rzucie karnym, ale jest taka prawda, że zwycięzców się nie sądzi. Wywozimy trzy punkty.

Adam Topolski (trener Unii)
- Był to dobry mecz w naszym wykonaniu, mimo tego, że przegraliśmy. Mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Szkoda tych niewykorzystanych. W drugiej połowie przy wyniku 2:1 nasz zawodnik wychodząc na czystą pozycję był faulowany przed polem karnym, sędzia nie przerwał gry przez co poszła kontra i padła bramka na 2:2. W mojej ocenie był to błąd sędziego. Później mieliśmy jeszcze kilka dobrych okazji do tego, aby wygrać ten mecz. Bramkę na 3:2 straciliśmy przez brak koncentracji w doliczonym czasie gry. Moment gapiostwa i ręka, następnie rzut karny i wiemy jak się to skończyło. Szkoda, że przegraliśmy, bo w przypadku zwycięstwa zbliżylibyśmy się do środka tabeli.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód