KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 477, wczoraj: 1365
ogółem: 2 086 781

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Artur Polehojko dyrektorem sportowym Unii

  • autor: Redakcja, 2017-10-31 23:34

Artur Polehojko dyrektorem sportowym Unii

KS Unia Janikowo informuje, iż w dalszym ciągu trwa proces zmian w strukturach naszego Klubu. Zarząd jest pewny, że zmiany te idą w dobrym kierunku, a kolejnym tego dowodem jest powołanie nowej funkcji w Klubie. W dniu wczorajszym, pierwszej drużynie biało-niebieskich przedstawiony został dyrektor sportowy - Artur Polehojko. 

Dla Artura Polehojko jest to powrót do Unii po niemalże trzech i pół latach przerwy. Jako dyrektor sportowy odpowiadał będzie za sprawy związane z pierwszą drużyną, jak i zespołami młodzieżowymi. Śmiało można powiedzieć, że takiej funkcji brakowało w naszym Klubie w poprzednich sezonach, dlatego powołanie tego stanowiska jest kolejnym krokiem do przodu.

Kliknij na „więcej”.

Artur Polehojko urodził się 19.września 1962 roku w Kielcach. Jako piłkarz występował na pozycji defensywnego pomocnika. Grał w takich klubach jak: Czarnowia Kielce, Korona Kielce, Sokół Nisko, Orzeł Rudnik, Unia Janikowo i Gopło Kruszwica. W 2000 roku rozpoczął pracę szkoleniową, jako II trener Unii. W międzyczasie dwukrotnie został tymczasowym pierwszym trenerem janikowskiej drużyny. Latem 2007 roku, po spadku z zaplecza ekstraklasy, samodzielnie objął pierwszy zespół Unii, w którym pracował przez rundę jesienną. Następnie był szkoleniowcem Gopła Kruszwica, z którego latem 2011 roku ponownie wrócił do Unii, gdzie rolę trenera łączył z funkcją w zarządzie. Rundę wiosenną sezonu 2012/2013 spędził jako szkoleniowiec juniorów młodszych naszego Klubu. Następnie ponownie został trenerem Gopła, a kolejnie objął Cuiavię Inowrocław, gdzie najpierw pracował jako trener pierwszej drużyny, a później szkoleniowiec zespołów młodzieżowych oraz dyrektor sportowy. Teraz rolę dyrektora sportowego będzie pełnił w naszym Klubie.

Witamy w KS Unia Janikowo i życzymy wielu sukcesów!


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
mecz towarzyski
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec
2018-07-21, 12:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wda ŚwiecieUNIA JANIKOWO
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
2018-07-14, 14:00:00
     
mecz towarzyski

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
UNIA JANIKOWO Nielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO Piast Złotniki Kujawskie

Statystyki drużyny