dzisiaj: 393, wczoraj: 1948

Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2017-11-02 20:52

Spotkania zespołów młodzieżowych

Przedstawiamy relacje z meczów drużyn młodzieżowych KS Unia Janikowo rozegranych w terminach 27-29.października 2017 roku. Najważniejszym wydarzeniem jest awans do wyższej ligi drużyny młodzików prowadzonej przez trenera Arkadiusza Zaleskiego. Na ten sam sukces wciąż pracują trampkarze Marcina Zaleskiego. Jest szansa, że przypieczętują go sobie w najbliższą niedzielę. Ze względu na zalane boisko, odwołany został mecz juniorów z Olimpią Grudziądz, mimo iż zespół gości dotarł do Janikowa.

Trampkarze: Dąb Barcin - Unia 2:3
W piątek swój przedostatni mecz ligowy rozegrali podopieczni trenera Marcina Zaleskiego, trampkarze Unii na wyjeździe pokonali 2:3 drużynę Dąb Barcin. Walka trwała do ostatnich sekund doliczonego czasu gry, wtedy decydujące trafienie zaliczył pomocnik Ernest Hulisz. Wcześniej dwa razy bramkarza z Barcina pokonał Eryk Kiedzik. Było to ósme zwycięstwo z rzędu. Brawo drużyna za zimną krew i walkę do końca. A już w Niedzielę 5-tego listopada drużyna trampkarzy KS Unia Janikowo na własnym stadionie powalczy o awans do II ligi wojewódzkiej. Początek spotkania godz. 12:00. Trzymajmy kciuki!

Młodzik: Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie - Unia 0:2
Wynik meczu został otworzony poprzez bramkę samobójczą gospodarzy. Na 2:0 podwyższył Jan Tomaszewski. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Arkadiusza Zaleskiego zapewnili sobie awans do wyższej ligi.

Orlicy A: Turniej ligowy w Białych Błotach
W sobotę wyjazdowym turniejem w Białych Błotach swoje rozgrywki ligowe zakończyła grupa A Orlików , zajmując ostatecznie trzecie miejsce w swojej grupie.
KS Unia - Spójnia Białe Błota 1:2
Łętowski Tobiasz
KS Unia - Bzyki II Żnin 1:5
Wołodko Jakub
KS Unia - Jeziorak Żnin 3:1
Szczutkowski Jakub
Biłoszewski Jakub
Niewiem Patryk

Orlicy B: Turniej ligowy w Janikowie
Swój  ostatni turniej ligowy rozegrała drużyna Orlik B. Młodzi piłkarze wywalczyli dziś w Janikowie pierwsze miejsce w swojej grupie. Brawo drużyna za walkę, serducho i grę. Dziękujemy rodzicom, kibicom za doping i wsparcie.
Unia-Goplania Inowrocław 3:2
Zieliński Marcel
Czerwiński Miłosz 2
Unia-Blekitni Inowrocław 4:1
Krajewski Franek 2
Strzyzewski Mikołaj
Czerwiński Miłosz
Unia-Galaxy Inowrocław 3:0 walkower

Żacy A: Turniej ligowy w Strzelnie
Kolejny turniej zaliczyli żacy z rocznika 2010, tym razem w Strzelnie. Niestety do Janikowa nie przywieźli żadnego punktu.
Unia - Mogilno 0-3
Unia - Koluda 0-4
Unia - Strzelno 0-4

W turnieju wystąpili: Partyka, Gorczynski, Barandziak, Pyrzynski, Piątkowski, Pawlak.

Notecianka PakośćUNIA JANIKOWO
Notecianka Pakość   UNIA JANIKOWO