KS Unia Janikowo - strona oficjalna

Strona klubowa

Wyszukiwarka

Galeria zdjęć

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 577, wczoraj: 1365
ogółem: 2 086 881

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Kibicuj, nie krytykuj!

  • autor: Redakcja, 2017-11-07 17:42

Lepiej kibicować, niż gwizdać i hejtować!

Przed nami dwa ostatnie jesienne mecz u siebie pierwszej drużyny Unii. W najbliższą niedzielę w derby powiatu inowrocławskiego podopieczni trenera Adama Topolskiego podejmą Noteciankę Pakość, a w przyszłym tygodniu janikowian czeka mecz ze Sokołem Radomin. Tym spotkaniem biało-niebiescy pożegnają się z własną publicznością, gdyż w ostatniej kolejce czeka ich wyjazd do Aleksandrowa Kujawskiego. Dokładnie przyglądając się ligowej tabeli można dostrzec, iż w tym sezonie Unici lepiej radzą sobie na wyjazdach. Zastanawialiście się kiedyś, dlaczego tak jest?

Kliknij na „więcej”.

Odpowiedź na zadanie pytanie nie jest ani prosta, ani oczywista. Teorii jest dużo, ale być może jedną z nich poznaliśmy w czasie ostatniego meczu rozgrywanego w Janikowie. 28.października, Unia podejmowała Polonię Bydgoszcz. W opinii wielu kibiców, biało-niebiescy rozegrali dobre zawody, mimo iż przegrali. Było wiele sytuacji podbramkowych, a także nie zabrakło emocji i zaangażowanie piłkarzy naszego Klubu.

Mimo to, spod krytej trybuny w czasie meczu wielokrotnie słychać było gwizdy i szydercze uśmiechy skierowane pod adresem zawodników Unii. Biało-niebiescy zostawiając wiele zdrowia, robili, co mogli, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Niestety nieudało się… Taki jest sport… Możecie być pewni, że gwizdy w trakcie meczu w niczym nie pomagają naszym piłkarzom, a jedynie utrudniają im koncentrację na meczu. Po spotkaniu, zdziwiony zachowaniem niektórych kibiców był nawet trener naszego zespołu - Adam Topolski, który przyznał, że pierwszy raz widział coś takiego ze strony ludzi przychodzących na stadion w swoim własnym mieście.

Apelujemy, Kibicu, przyjdź na stadion i wspieraj biało-niebieskich, a przekonasz się, że da to lepszy efekt niż gwizdy i wyśmiewanie się z nieudanych akcji.

Zapraszamy na dwa najbliższe mecze rozgrywane w Janikowie. Wspólnie dążmy do zwycięstwa! 


 

Najbliższe spotkanie

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec
mecz towarzyski
UNIA JANIKOWO   Nielba Wągrowiec
2018-07-21, 12:00:00

Reklama

Ostatnie spotkanie

Wda ŚwiecieUNIA JANIKOWO
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
2018-07-14, 14:00:00
     
mecz towarzyski

Tabela ligowa

kujawsko-pomorskie » IV liga

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Wyniki

Mecze sparingowe
Wda Świecie 1:2 UNIA JANIKOWO
UNIA JANIKOWO Nielba Wągrowiec
UNIA JANIKOWO Piast Złotniki Kujawskie

Statystyki drużyny