Mecze drużyn młodzieżowych

• autor: Redakcja, 2017-11-08 22:31

Grały drużyny młodzieżowe

W niedzielę po bardzo emocjonującym meczu, trampkarze Unii wygrali z Błękitnymi Inowrocław, dzięki czemu zapewnili sobie pierwsze miejsce, które według regulaminu daje awans od II ligi K-PZPN. Także w niedzielę, młodzicy w Janikowie rozgromili Fregatę Polanowice. Tego samego dnia wysokiej porażki na wyjeździe - w Toruniu z Elaną doznali juniorzy starsi. Najstarszy młodzieżowy zespół naszego Klubu również dzisiaj rozegrał zaległe spotkanie, lecz ponownie przegrał, tym razem u siebie z Olimpią Grudziądz.

Juniorzy starsi:  Unia - Olimpia Grudziądz 1:5 (0:0)
W środę, tj. 8.listopada rozegrany został zaległy mecz juniorów Unii z Olimpią Grudziądz. W janikowskim zespole zadebiutował bramkarz Jakub Frąckowiak, który popisał się kilkoma interwencjami, dzięki czemu do przerwy utrzymywał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie Olimpia była już skuteczniejsza i zdobyła pięć goli. Honorowe trafienie dla Unii zaliczył Damian Łozowicz, dla którego było to pierwsze spotkanie po kontuzji.

Juniorzy starsi:  Elana Toruń - Unia 6:0 (1:0)
Skład: Śmigielski Kacper - Nowaczyk Wiktor (ż) 43' (ż) 56' (cz) 56', Jankowski Damian (ż) 66', Jendrzejewski Dawid (21' Siemianowski Robert (ż) 23' ) Jaszcz Jakub, Stankiewicz Krzysztof, Gotowicz Sebastian (33' Bykowski Kacper), Gałązka Filip (70' Karczewski Krzysztof), Kowalski Emil (60' Wandachowicz Dawid), Rusznica Jakub , Pietrykowski Dawid.
Rezerwowi nie zagrali: Kołomański Mateusz, Mendelewski Artur, Uszko Jakub.
- Spotkanie, jak każde dla nas w tej lidze bardzo ciężkie, chociaż do momentu gry po 11 z zadań defensywnych wywiązywaliśmy się w należyty sposób. Niestety utrata świetnie w tym meczu grającego Nowaczyka (czerwona kartka) i do przerwy Jendrzejewskiego i Gotowicza zupełnie pokrzyżowała mi plan taktyczny na to spotkanie, i końcówka tego spotkania w naszym wykonaniu nie była taka jak sobie zakładaliśmy. Chciałbym również z tego miejsca pogratulować trenerom Arkowi i Marcinowi Zaleskim, którzy w swoich klasach rozgrywkowych ze swoimi podopiecznymi zdobyli 1-miejsca premiujące ich drużyny do wyższej ligi. Super Panowie Gratulacje - powiedział Michał Orlik - trener juniorów.

Trampkarze: Unia - Błękitni Inowrocław 4:3
Trampkarze KS Unia Janikowo mistrzem III ligi okręgowej , a co za tym idzie awansują do II ligi wojewódzkiej. Niedzielne spotkanie z Błękitnymi Inowrocław na długo pozostanie w pamięci kibiców , trenera jak i samych zawodników. Podopieczni trenera Marcina Zaleskiego , aż trzy krotnie musieli doprowadzić do remisu by wkońcu trafić zwycięskiego gola. Wynik 4:3 i końcowy gwizdek sędziego wywołały ogromną euforię wsród Janikowian , trybuny oszalały z radości to wszystko dzięki nim. Dziękujemy Wam za walkę , poświęcenie oraz za serducho , które każdy z Was włożył w ten sezon.
IGOR GIŻA
KIEROWNIK MARCIN SZCZUTKOWSKI
DRUŻYNA TRAMPKARZ KS UNIA JANIKOWO

Młodzicy: Unia - Fregata Polanowice 7:0
Bramki: 4 - Bartłomiej Wandachowicz, po 1 - Strzyżewski Michał, Świątkowski Wiktor, Jaszcz Dominik.

UNIA JANIKOWOWarta Międzychód
UNIA JANIKOWO   Warta Międzychód