Urodziny Dawida Deresiewicza

• autor: Redakcja, 2017-11-09 20:33

Wszystkiego najlepszego!

Dzisiaj swoje 28.urodziny obchodzi Dawid Deresiewicz. Z tej okazji składamy mu najserdeczniejsze życzenia: wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym oraz wielu sukcesów w KS Unia Janikowo jako piłkarz i trener.

Dawid Deresiewicz urodził się 9.listopada 1989 roku w Mogilnie. Napastnik mierzący 175 centymetrów wzrostu i ważący 73 kilogramy jest wychowankiem Unii Janikowo, w której grał w zespołach młodzieżowych, rezerwach i trzykrotnie zostawał włączany do kadry pierwszej drużyn. Ponadto był związany z Notecianką Pakość, Pogonią Mogilno i Kujawianką Strzelno. Latem 2013 roku został zawodnikiem naszego Klubu. Ma numer 7 na koszulce. Wystąpił w 105.meczach ligowych, w których strzelił 36 goli. Zaliczył także 8 spotkań pucharowych zdobywając w nich 3 bramki. Jest trenerem młodzików i żaków Unii. W przeszłości szkolił również janikowskich juniorów starszych oraz trampkarzy.

...

UNIA JANIKOWONielba Wągrowiec